Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért van az, hogy engem...

Miért van az, hogy engem senki nem szeret?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, nem szeretnek az emberek, csak kihasználnak, ha épp nem ér rá senki más, csak én. Pedig igyekszem nyitott lenni, barátkozni és kedvesnek lenni, segíteni másoknak, de végül mindig én vagyok az, akinek fontosabb a másik és az, hogy velem mi van, senkit nem érdekel. Ez így van minden emberi kapcsolatomnál és nem tudom az okát. Annyira irigylem azokat, akiknek egy csomó barátjuk, normális párkapcsolatuk van és félek, hogy nekem ilyen nem lesz, mindig csak jobb híján leszek jó valakinek. 18/L
2013. szept. 13. 20:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
23%
Lehet, hogy túlontúl naiv vagy. És debil. Passz.
2013. szept. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Dettó.
2013. szept. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban.
2013. szept. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
1-es, mit keresel ebben a kategóriában, ha egy ilyen kérdésre annyit tudsz írni, hogy "debil vagy". Na mindegy, nem számít, csak érdekes.
2013. szept. 13. 20:16
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem igaz amit irsz, mert én például szeretlek. Mondjuk én mindenkit szeretek.
2013. szept. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ezt csak be beszéled magadnak. Próbáld meg elhesegetni ezeket a gondolatokat. Miért volt már valami bizonyíték arra, hogy kihasználtak? Ha nem, akkor látod nem is használnak ki :)
2013. szept. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
47%
Velem is így van, sajnos. :(
2013. szept. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nem, sajnos nem csak bebeszélem magamnak..:)
2013. szept. 13. 20:39
 9/16 anonim ***** válasza:
Mesélj akkor egyet amikor szerinted kihasználtak.
2013. szept. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Visszahallottam egy másik ismerőstől, hogy egy barátnőm csak azért szokott elhívni magával, hogy tudjon kitől cigit kérni. Másik eset: szerelmes voltam egy fiúba, azt hittem, hogy alakul a dolog, de kiderült, hogy a hátam mögött nagyon csúnyán beszélt rólam, csak meg akart dugni, stb. Az előző barátom pedig konkrétan szégyellt.
2013. szept. 13. 20:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!