Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit tehetek akkor, ha a...

Mit tehetek akkor, ha a szüleim felvettek egy 6 millió forintos jelzáloghitelt a házra? Megvenni sem veszi meg senki. Ráadásul az anyám alkoholista a fizetését piára költi. Engem meg utál mindenki.

Figyelt kérdés

#probléma #otthoni gondok
2014. jan. 24. 20:01
 1/5 anonim ***** válasza:

NEKED nem kell semmit tenni, ez az ö dolguk.


De az nem tudom, hogy jön ide, hogy téged utálnak...

2014. jan. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Most mi a kérdésed?

1, mit kezdj a 6 milliós jelzálogos házzal? > ha te nem szerepelsz a tulajdoni lapon, nagyon semmit nem tehetsz

2, Miért utál mindenki? > azt meg ennyiből nem tudom

2014. jan. 25. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én úgy látom, hogy amikor kimegyek az utcára úgy néznek rám mint ha el akarnának taposni. Munkahely nincs. Lehet hogy csak ebben s rossz országban van így, nem tudom. De akkor viszont magammal sem tudok mit kezdeni, nemhogy a szüleim a jelzáloghitellel, ami főképp az ő dolguk.
2014. jan. 26. 13:11
 4/5 A kérdező kommentje:
..ja meg ha már az emberek vagy az állam nézett volna engem, minket valamibe is akkor már megoldotta volna a problémát, ezt a jelzáloghitelt. Mivel a szüleim részéről már volt kezdeményezés a probléma megoldására. Na ebből gondolom hogy ez az ország, az emberek és a kormány nem törődik velem. Csak én tartsam be a szabályokat, az hogy velem mi van az már nem számít..
2014. jan. 26. 13:15
 5/5 anonim válasza:

Véleményem szerint az, hogy úgy érzed az utcán az emberek tekintetéből, hogy el akarnak taposni, az Belőled jön. Lehet, hogy komplexusaid vannak? Amiatt, hogy rossz anyagi helyzetbe kerültetek, hogy nem találsz munkát, hogy alkoholista az anyukád??? Ezek már önmagukban is elegek ahhoz, hogy egy ember maga alá kerüljön, nemhogy együtt!!


Sajnos a jelzáloghitel nagyon sokakat érint, én is ezzel a problémával küzdök és hát igen, szerintem senki nem érti, hogy miért nem oldódik meg a devizahitelesek problémája végre!!!!


Nem tudom, hogy mi a végzettséged, de én annak idején úgy csináltam, hogy még takarítást is elvállaltam, mindent, ami jött, csak legyen valami. Aztán mindenhol elhintettem, hogy mi a végzettségem és mi érdekel, elmondtam az ötleteimet aztán egyszer csak bejött és lett munkám.

Persze tudom, hogy egy tanács mindenkire nem igaz, de nekem bevált.


És hallottam valamit! A világ az úgyis olyan lesz, amilyen, függetleníteni kell magunkat a negatív dolgoktól és csak azt kell nézni, hogy mi pozitívak legyünk és hogy mi a célunk!

2014. jan. 28. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!