Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha valami perverz dolgot...

Ha valami perverz dolgot rajzolsz a suliban, és azt meglátja a tanárod, és odaadja szülőin az anyádnak mire kell számítanod otthon? :O

Figyelt kérdés
fent :D 

2014. jan. 29. 17:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sosem volt ilyen,de anyám ebből azért nem csinálna akkora ügyet,hiába szigorú,meg konzervatív.Kicsit leszidna,meg furcsán nézne rám,hogy ugyan,minek rajzolgatok én ilyeneket!?,de attól függetlenül annyira nem lenne durva.
2014. jan. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hmm... thank you
2014. jan. 29. 17:42
 3/8 cosplay15 válasza:
100%
Ha idősebb vagy mondjuk 15-től felfelé akkor sztem nem gáz de ha kissebb annál akkor nemárt oda figyelni de ez attol is függhet h mennyire veszik szigorúan az őseid xd
2014. jan. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha a szüleidtől örökölted a perverziódat' --valószínűleg dicséretre,ha mélyen hívők akkor gyónási imára,

ha konzervatívok- pszichiáterre,ha átlagosak -ejnye-bejnyére,ha normálisak - "h#lye vagy fiam"-ra.

2014. jan. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt rá példa. Apámat ezért behívták. Ott megkérdezte a tanárt hogy még nem látott ilyet hogy így megviselte a lelkét. Mikor hazajött akkor csak annyit mondott hogy csináljam má úgy a hülyeségeket hogy neki ne kelljen bemennie minden piti dolog miatt.
2014. jan. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

1. Mi köze hozzá, hogy én mit rajzolok?

2. Milyen alapon veszi el?

3. Minek tartaná meg fél évig? (nálunk évente van 1-2 szülői)

4. Ki az a szülő akit érdekel?

2014. jan. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Én pár éve éjszakánként tanáromhoz jàrtam csengetni... Bekamerázta a helyet es lebuktam.... majdnem rendőrség is lett belőle bár a kamera illegális volt... Amikor elmeséltem apának jót nevetett... Pedig ő mélyen hívő.... Azóta valamiért nagyon jó kapcsolatom van tanárommal... Ez a szigoruság szülő függő és helyzet függő is!
2014. febr. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ő igen, nagy röhögés lett a vége :'D Azért köszi :D
2014. jún. 4. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!