Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Most mit tehetnék? :o

Most mit tehetnék? :o

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok. Az a problémám, hogy egyre inkább kezdek eltávolodni az osztálytársaimtól, ugy érzem, hogy nem igazán van már közös témánk, nincs miről beszélnem velük...szünetben is inkább egyedül vagyok, üldögélek, stb...Mit tehetnék? Hogyan hozhatnám helyre ezt a helyzetet?

2014. jan. 30. 14:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne butáskodj, hiszen te magad mondtad, hogy mi a problémád: nincs közös téma, azaz nincsenek közös élményeitek. Elmehetnétek közös programokra, bulikba, vagy csak beszélgessetek valami olyasmiről, ami közös bennetek, minden emberi kapcsolat így működik.
2014. jan. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
próbálkozz minél többet beszélgetni, és meg fogsz lepődni, hogy mennyi közös pontod lehet valakivel! csak jobban meg kell ismernetek egymást azzal, akivel beszélgetsz.
2014. febr. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

de azt sem tudom miről beszélhetnénk...

abban már kimerül a témánk, hogy:-milyen óra jön? (és válasz)......ez csak egy példa volt

2014. febr. 3. 20:22
 4/4 anonim ***** válasza:
kérdezd meg pl. hogy láttad ezt meg ezt a filmet? tetszett? mi a véleményed erről (random aktuális hír, vagy bármi ami körülöttetek történik)
2014. febr. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!