Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Úgy érzem a világ ellenem...

Úgy érzem a világ ellenem fordult. Most vagyok mélyponton. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

-Nem túl hosszú történet, de fontos! Kérlek adjatok tanácsot-


16 éves gimis srác vagyok. Folyamatosan piszkálnak a suliban mert nem vagyok túl nyitott.. Van az osztályban egy főköcs*g aki mindenkibe beleköt, mindenkit heccel aki nem hódol be neki.. Én jóval intelligensebbnek érzem magam nála de akkor is kiborít. A nevemet mondogatják órán, hogy én dobálom őket papírral és hogy nem hagyom őket figyelni és egyebek.. (tudom, szörnyű óvodás dolog) Ebben az a legrosszabb hogy a tanár az én nevemet jegyzi meg miközben valójában nem csinálok semmit. Ma összeugrasztott engem és a legjobb barátomat egy kitalált történettel, persze sajnálom hogy elhitte a barátom (csaj barát). Szóval tényleg nem tudom mit tehetnék. :( -ma délután már kisírtam magamat, mert persze anyu se hagy békén, de ha elmondanám is neki NEM VENNE KOMOLYAN. Szörnyen el vagyok keseredve. Hogyan állíthatnám le ezt a kölyköt, és az "udvartartását"?


2014. jan. 21. 20:09
 1/8 Deliverance ***** válasza:

Egyszerűen muszáj túltenned magad rajta. Ha tényleg intelligensebb vagy náluk, akkor nem foglalkozol velük. Ha 16 évesen ilyen érzelmi szinten állnak, az csak az ő bajuk. A barátoddal próbáld megbeszèlni a dolgot, bár ha tényleg igaz barát lenne, nem a másik srácnak hinne..

Ne aggódj, egyszer meg fogják unni. Valószínűleg akkor, ha látják, hogy ez téged mennyire hidegen hagy.

2014. jan. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Verd meg a kölyköt, figyeld ki, mikor van egyedül és szorísd a falhoz! Vagy ne foglalkozz velük,ülj olyan távol tőlük, ahogy csak tudsz!! Utálom az ilyen k*csögöket. -.- Az élet mindent visszabosszul. Csak addig bírd ki! Barátkozz másokkal!! Évfolyamtársaid? Én most lettem gimis, nekem is van egy történetem, ha érdekelj írj privit! ;)Ami fontos, ne tedd tönkre magad ilyen bunkók miatt. Te mondtad, és egyébként egyetértek veled, intelligensebb vagy náluk, akkor meg, miért teszed tönkre ilyen senkiházik miatt magad?? Nem éri meg!! Hidd el nekem!!! Lépned kell valamit az biztos, ha kell fordulj szakemberhez, vagy írj privit és elmesélem a történetem! DE bármit is lépsz, sok sikert és kitartást! ;)
2014. jan. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ja, és tisztázd le a barátoddal a történteket mindenképp! ;)
2014. jan. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez tényleg nagyon rossz helyzet.De ezekkel a nagymenő hülyegyerekekkel semmiképpen se áljál le vitatkozni mert attól csak rosszabb lesz a helyzet.Kénytelen leszel a szüleiddel komolyan elbeszélgetni erről,és ha eléred hogy komolyan vegyenek akkor hátha ráveheted hogy áttegyenek másik iskolába ahol már nem fognak piszkálni.Nálunk nemrég beszélt erről a helyzetről a suliba egy rendőr és aztmondta hogyha a suliba az osztálytársaid zsarnokoskodnak,zaklatnak...stb nyugodtan szólj egy rendőrnek és ezeket a köcsögöket akár évekre is lecsukhatják.

Remélem tudtam segíteni és letudod őket állítani vagy másik iskolába menni:16L

2014. jan. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Voltam hasonló helyzetben, meg tudlak érteni.

Hát, ha a tanár a te neved jegyzi meg, nem is olyan rossz dolog... Végülis legalább megjegyzett. :)


Próbálj meg beszélni azzal a lánnyal, akinek hazudott. Mondd meg neki, hogy csak kitaláció az egész. :) Én sem beszéltem meg az ilyen problémáimat sokszor. Volt, hogy elmondtam neki, utána mégjobban csesztettek, mert beszélt az osztályfőnökkel, vagy a szülőkkel...


Próbáld meg magad túltenni rajta. Nemsokára itt a hétvége. Gondolj arra, milyen jó lesz, legalább akkor nem fognak bántani... És ne add fel. :)

2014. jan. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nem kell megváltoznod vagy lesüllyedned az ő szintjükre. Egyszerűen állj a sarkadra ás mutasd meg hogy mire vagy képes ha piszkál. De ha hozzád se szól akkor igyekezz mindig elkerülni. :)
2014. jan. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Sajnállak, tavaly nálam is ez a helyzet volt, azóta iskolát váltottam, itt nem szoktak beszólogatni. Bár kibeszélni biztos szoktak. Szerintem a legjobb amit tehetsz az az, hogy kirögöd, ha beszólnak. Tudom, hogy közben nagyon rossz, de mindenképpen azt kell, hogy lássák, hogy hidegen hagy vagy azt hogy viccnek veszed. A tanár meg ha jófej szerintem odamehetsz hozzá óra után és négyszemközt beszélj vele, hogy csak besározni próbálnak meg bántanak téged. Bár azért ezzel is vigyázz mert van tanár aki nem tudja diszkréten visszaszivatni őket :D
2014. jan. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Hetedik vagyok. Írj nyugodtan privátot, ha szeretnél dumálni :)
2014. jan. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!