Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Aki szegeny az mar buta is?...

Aki szegeny az mar buta is? Egy rossz tanulonak nincs joga javitani?

Figyelt kérdés
Az egyik iskolaba felhaborodot nehany szulo mert a tanarno otost adott nehany szegenyebb diaknak akik nem olyan jo tanulok de akkor pont jol tanultak. Ezen nehany tehetosebb szulo felhaborodot. Jogosan vagy ez alltalanositas es rosszindulatusag?
2014. febr. 7. 16:48
 1/10 anonim válasza:
90%
Az utóbbi. A nővérem tanárnő,sokszor mesél arról,hogy a gazdag szülők gyakran járnak utána ha az ostoba csemetéjüknek rossz jegyet ad. A vagyon és az ész nem mindíg jár együtt.
2014. febr. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
*felháborodott.
2014. febr. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%

Ekkora provokatív kamukérdést már megint.


A pénz és az intelligencia semmilyen esetben sem függ össze. Viszont azt már megfigyelték a társadalomtudósok, hogy a gyerekek végzettsége az esetek 90%-ában a szülőké felé tendál, ritkán lépi azt túl. Magyarán hülye embernek hülye gyereke van általában, és fordítva. Esetleg annyiban függhet össze ez a vagyonnal, hogy aki hülye, az ritkán keres jól.

2014. febr. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 acelsziv ***** válasza:
91%
Linkelj forrást, különben egy hazug provokátor vagy.
2014. febr. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom nekem, vagy a kérdezőnek szólt-e, de részemről:


[link]


Több tanulmányra is hivatkozik, szinte mind megerősítették, hogy a szülők képzettségi szintje befolyásolja a gyermekét.

2014. febr. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem provokácio itt ahol lakok volt rá pèlda hogy az egyik tanarno otost adot par gyengebb kepessegu szegenyebb diaknak mert akkor pont ugy teljesitettek. Verset kellett megtanulni. Ez nem tetszett par szulonek mert mi az hogy a butak otost kaptak. Mintha nem lenne joga javitani senkinek. Egyebkent meg szerntem eleggè gáz egy gyereket a szulei vagy az anyagi helyzete miatt elitelni megitelni. Attol mert ninc s penze meg nem jelenti azt hogy buta. Az hogy a szulok elrontottak az eletuket nem a gyerek hibaja. Ot nem lehet ez alapjan megitelni. En nem vagyok tanult ez az en hibam tul lusta voltam válallom. De attol meg a gyerekeim nem butak es megerdemlik azt a lehetoseget mint azok gyerekei akik tanultak.
2014. febr. 8. 13:38
 7/10 A kérdező kommentje:
Egyebkent az en gyerekeim meg kicsik de ha megnonek olyan iskolaba viszem oket ahol nem az fog szamitani mennyi penzunk van vagy hogy en milyen muvelt vagyok hanem hogy ok mennyire kepesek sajat maguk. Minden gyereknek jar hogy ne a penze vagy a csaladja hanem a kepessegei alapjan iteljek meg.
2014. febr. 8. 13:43
 8/10 anonim ***** válasza:
ez biztos nem Budapest
2014. febr. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem nem pest videk.
2014. febr. 9. 12:43
 10/10 anonim ***** válasza:
A tanár helyében elmondtam volna egyetlen egyszer, hogy itt teljesítményt osztályozunk szigorú kritériumrendszer alapján. Ha valaki ötöst kap, akkor letette az asztalra, ami ehhez kell. Ha valaki ezt nem érti, köpjön párat fölfelé nyugodtan.
2015. jún. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!