Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Irigykedő, osztálytárs ellen...

Irigykedő, osztálytárs ellen valami megoldás?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam aki állandóan irigykedik. De szinte mindenben, és állandóan csesztet. Nekem az egyik hobbim a videoszerkesztés, meg ilyenek. És nem nagyképűségből de tényleg egész jó videót készítettem múltkor, és többen is megdicsértek. Meg osztályomból is sok gyerek. Erre ő: Fú de sz@r, mi ez, milyen ócska zene. Nem ér semmit. Meg mivel én tesin több fekvőtámaszt tudok (nem sokat én se 5-7) ő meg egyet se, akkor néha-néha ránézek, és látom az arcán, hogy irigy. Tanulmányi eredményeim is jobbak, mint az övé, stb. És állandóan csesztet. Próbál kibuktatni, ütögetni, beszólogatni. Úgy összességében, jobb vagyok nála, mert terveimet véghez viszem stb stb. Ő meg féltékeny rám, mert sikeresebb vagyok. Tudom az ilyen szenved saját magától meg minden de akkor is. MIt lehetne ellene tenni? Ofőnek nem akarok, szólni. Inkább ilyen szépen lassan rendezni. Tudom is én gagyi példa: Elveszem a matek könyvét ő meg egyest kap órán.

2014. febr. 11. 20:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmit ne tegyél, örülj neki! :)
2014. febr. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne szólj hozzá, ne is nézz rá, kerüld el nagy ívben. Én legalábbis ezt csinálnám.
2014. febr. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Egy osztályba járok vele így az elkerülés nehéz lenne!


Első: Örülök is neki, mert e szerint sikeres vagyok ha valaki féltékeny rám.

2014. febr. 11. 20:49
 4/4 anonim válasza:
Ezt könnyű kezelni. Ha van türelmed szembesítsd vele hogy ő miben jó és dícsérd meg. Ha van szive nem fog utána cseszegetni. Ha viszont továbbra is nyomorékoskodik akkor meg pattintsd le egy két egyszerűbb mondattal. Ha bírálja a műved mondd neki hogy lehet utánozni.
2014. márc. 1. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!