Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Osztálytalálkozó! Elmenjek?

Osztálytalálkozó! Elmenjek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nem olyan osztálytalálkozóra kell gondolni, hogy 5, 10, 15... év után leül vacsorázni a volt osztály, és meghívják az osztályfőnököt stb. Hanem tavaj végeztünk 8. ba. Azóta velem kicsit rosszuk alakultak a dolgok; egy rosszabb szakközépbe kerültem, rossz osztállyal, gyakorlatilag egy barátom maradt az osztályból pedig volt kb 5. A jegyeim mondjuk egész jók de ha tovább szeretnék tanulni akkor viszonylag gyenge. Szóval ha elmennék ott lenne kb 10-15 ember a 30-ból, a "meghatározóbb" rész. Egy lazább beszélgetés lenne valami olcsóbb helyen. De bennem van, hogy jó lenne elmenni, viszont nem akarom hallgatni azokat akik jó sulikba mentek (országos szinten top100), hogy kitűnő tanulók, nagyon jó osztálya van, stb. Nem volt egy rossz osztály, persze nem voltam mindenkivel jóba, de 5-6 haverom, barátom volt. Azóta 1-gyel találkozok hetente, a többi épphogy köszön az utcán, (egy a facebookon se ír vissza). Szóval alig maradt barátom, újak nem lettek, a suli ahol vagyok nem jó, de azért nem lenne rossz feleleveníteni pár emléket, látni ki miben változott stb. Ti elmennétek a helyembe? 14 (lassan 15)/f.

2014. febr. 9. 00:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha kivancsi vagy szerintem megeri, aztan lehet hogy kiderul, megsem olyan jo mindenkinek

Ha meg nem meseltel nekik a jegyeidrol korabban akkor hazudhatnal rola egy piciket ha nagyon szegyenled.. Nem tudom milyen egy osztalytalalkozo, de nem hiszem hogy a konkret atlagodat kerdezni fogjak, vagy hogy ebbol meg abbol hanyas vagy konkretan. Foleg hogy egy lazabb beszelgetes az egesz. Igy pl. mondhatnad hogy jol megy a suli, megvagy, minden oke.. Ilyenek.

Az meg ne torjon le hogy masnak milyen jo, az a lenyeg hogy te a legjobbat hozd ki magadbol. Csak akkor irigykedj ha a hasznodra tudod valtani mert mondjuk motival. :)

2014. febr. 9. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem éri meg. Nagy .... az egész!
2014. febr. 9. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én szarnék az osztálytalálkozókra, bár már 24 vagyok, igazából se az általános, se a szakközepes nem érdekelne, ha valakikkel ennyi évig nem tartottam a kapcsolatot, akkor különösebben nem is érdekel kinek hogy megy.
2014. febr. 9. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Miért nem tanulsz jobban?? Miért nem mentél jobb suliba??

Ezt azért nem értem, mert nálunk midenki meg van elégedve a sulijával, max. olyan van, hogy túl erős a suli... de hogy túl gyenge!? Mindenki aki mondjuk szakközepes, meg van elégedve a sulijával, szerintem azért is, mert oda olyanok járnak, akiket ez nem igazán szokott zavarni...

A másik dolog amit nem értek, hogy hogy sikerült az, hogy nem találkoztál velük a ballagás óta. Jó, lehet nekem ez azért annyira furcsa, mert bejárós vagyok, és szinte az összes volt osztálytársam az, így a buszon majdnem minden nap látok mindenkit, és ugyan úgy, vagy talán még jobban kijövünk egymással, mint régen. De azt nem tudom elképzelni, hogy egyszer sem beszéltél még velük.

Én mindenképpen elmennék.

2014. febr. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem lett olyan rossz az átlagom 3.9 lett, de tekintve, hogy ők sokkal jobb iskolákban elértek ilyen vagy jobb átlagot úgy gyenge. Mehettem volna jobb iskolába is, de a szüleim kb 7. o. óta ezt erőltették, a nyíltnapok jók voltak de az kamu az egész. Pl ha van nyíltnap akkor megmondják, hogy arra a pár órára mindenki viselkedjen rendesen, akkor a tanárok is nagyon kedvesek stb. Teljesen más a nyíltnap és a valóság. Azért nem találkozunk mert másik városba járok be mint a többség, így soha nem utazunk egy busszal. És mint mondtam van aki vissza se ír.
2014. febr. 9. 16:15
 6/6 anonim ***** válasza:

"Listen to your heart before you tell him goodbye" Roxette:D

Hát, figy, szerintem hallgass a szívedre:D:D:D Tedd amelyik érzésed szerint jobb, ha jobbnak látod, elmész, ha nem, akkor nem:) Gondold át jól, szeretnél -e velük találkozni, dumálni egyet, meg megéri-e elmenned, érzésed szerint hogy éreznéd ott magad:):):)

2014. febr. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!