Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Mi lenne a helyes megoldás?...

Mi lenne a helyes megoldás? Szalagavató tánc és lehetetlen, erőszakos osztálytárs (nő).

Figyelt kérdés

Szalagavató táncunk lesz hamarosan.

Az osztálytársam (lány) nekem esett,hogy őt egyszer sem emelik fel engem meg kétszer is.Az előttem lévő sorban áll és kijelentette,hogy hátra fog jönni az emelésnél,amit én is szeretnék megcsinálni a végén.

Folyton azt magyarázza,hogy az csak engem minősít,ha nem engedek neki! Nem hogy megkért volna normálisan (hogy légyszíves...),hanem hogy ők oda fog állni...

Eddig is minden úgy volt,ahogy ő akarta,nekem a se a ruha,se a táncpartner,se a "tánchely" (leghátsó sor) nem az,amit szerettem volna,de szerinte mégis én vagyok az igazságtalan paraszt.

Mit lehet kezdeni egy ilyen lehetetelenül erőszakos lánnyal? Vagy igaza van?



2013. febr. 9. 14:35
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Igen és bocsi,azt nem írtam,hogy a befező póznál akar helyetcserélni velem. Ez a baja,de végig hátul persze nem akar állni...
2013. febr. 9. 14:36
 2/18 anonim ***** válasza:
Csak ketten vagytok az osztalyban????
2013. febr. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Nem,sőt 36 ember táncol...de mit számít ez?

Két osztálytársam tanítja be a táncot,már telebeszélte a fejüket...pedig az egyik normális is közülök,de tuti megint letojjá hogy ÉN mit akarok.


Komolyan mondom,inkább fizetek egy tánctanárnak vagy nem táncolok,minthogy részt vegyek ilyen ocsmányságban.

2013. febr. 9. 14:52
 4/18 A kérdező kommentje:

Folyton azzal vádol,hogy én hisztizek meg ordibálok,mikor fel sem emeltem a hangom senkivel se! Az egyik betanító lánynak is mondtam NORMÁLIS hangnemben,hogy én ezt szeretném (mivel hogy ez az én helyem "része") és úgy láttam fel is fogta (ez a normálisabb lány).

Erre ez a okádék p*csa belekontárkodott (bocs a szóért de mást már nem is gondolok róla).Egoista,erőszakos,lelki nyomorék...amiről persze nem tehet,de...mindennek van határa!

2013. febr. 9. 14:55
 5/18 anonim ***** válasza:
akkor fizess egy tánctanárnak vagy ne táncolj.. Nem mindegy ki van hátul?? Legyen a csaj ha annyira akarja..
2013. febr. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Jár agyturkászhoz (apja meghalt,anyja részegen feltekeredett autóval egy fára,de még túlélte).

Hogyjam meg neki,hogy itt érezze magát győztesnek?

2013. febr. 9. 14:58
 7/18 A kérdező kommentje:

Ő csak az emelést akarja,de hátul állni nem akar természetesen,már az már rossz hely...engem odaállítottak,akkor hadd legyen ott az,amit én akarok.

Tánctanár már késő...

2013. febr. 9. 14:59
 8/18 anonim ***** válasza:
Az ilyen emberre rá kell hagyni a dolgokat. Te okos lány vagy, és megérted, hogy nem történik tragédia, ha nem az van, amit szerettél volna. Mivel kevés időt vagytok már együtt, nem a te dolgod, hogy letörd a szarvait. Ha ezt tennéd, az utolsó bulis hónapokat elrontaná a mérgelődés, és rosszkedv.
2013. febr. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Engem nem érdekel,ha megharagszik,eddig se volt vele az öt év alatt soha három mondatnál hosszabb beszélgetésem,szóval nem fog "hiányozni".

Meg alapból is utálom az osztályomat,sok hasonló önző dög jár oda.

Ez az én szalagavatóm is,nekem aztán mindegy,hogy az esküvőjén hányszor nyalatja ki a s*ggét a férjével,de ezt nincs joga tönkretenni!

Nehogy már azt higgye,hogy mindenki úgy ugrál,ahogy ő fütyül! Az élet meg igazságtalan,de szerintem ő az utolsó,akinek ezt ecsetelgetni kellene (pl apja halála stb)

2013. febr. 9. 15:32
 10/18 anonim ***** válasza:
Kicsit variáljátok meg a koreográfia végét, és emeljenek meg mindkettőtöket,és akkor mindenki megnyugszik!
2013. febr. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!