Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek, hogy abbahagyják?...

Mit tegyek, hogy abbahagyják? Hogyan álljak bosszút?

Figyelt kérdés

Az osztálytársaim piszkálnak.Általában ez 1 ember ötletei.Csúfolkodnak,idegesítenek,ütögetnek.Nem hagynak békén.Irigykedtem,hogy velem nem beszélgettek és próbáltam beilleszkedni közéjük.És ez lett a vége.Segítsetek.

14,5F


2014. febr. 12. 15:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Menj oda ahhoz az 1 felbujtóhoz, és ott az osztály előtt egy hatalmas pofont adj neki. Csak annyit mondj neki: mindazért amit ellenem tettél. A földön fog vonyítani és szitkozódni, de többet nem mer bántani téged.
2014. febr. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A többieknek is megmondhatod, hogy nyugodtan lehet folytatni, ugyan ezt fogják kapni.


Ha pedig az ofő beír neked, no nagy dolog. Vállalod szó nélkül amit tettél, nem mutogatsz senkire, hanem lépsz tovább, emelt fővel.

2014. febr. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt hiszem,az értelmi színvonal megvan egy-két osztálytársad között:D Közéjük nem kell beilleszkedni, nevetségesek:D Esetleg pl a lányokhoz ha odamennél beszélgetni? V másik társasághoz, nem ahhoz a bandához, nemtom lányokkal milyen a viszonyod az osztályban. Bár abba is belekötnének, de ha meg akkor is tesznek rád megjegyzéseket meg ilyenek, akkor meg már kit érdekel, van társaságod!
2014. febr. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
*osztályon belül nem ahhoz a bandához, akiknél együtt próbálkoztál, akár lányoknál, akár többi fiúnál---erre gondoltam -->előző komim:$
2014. febr. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!