Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Össze tudnék így valahogyan...

Össze tudnék így valahogyan haverkodni egy volt iskolatársammal?

Figyelt kérdés

Aki velem egy iskolába járt másik évfolyamba, de már elment innen máshova. Csak facebookon tudok neki írni, máshol nem tudom elérni, élőben meg nem beszéltem még vele.

Eléggé különbözik tőlem, én olyan unalmasabb, visszahúzódóbb ember vagyok, különlegesebb hobbik nélkül, ő meg sokat sportol meg vannak haverjai bőven.

Szimpatikus nekem mert normálisan válaszolgat az üzeneteimre, össze tudnék vele valahogy haverkodni? Mondjuk ha pl. nyáron elhívnám valahova élőben találkozni egymással meg facebookon írogatnék addig neki néha.

Vagy szerintetek felesleges próbálkoznom így a barátkozással?


2014. febr. 18. 18:15
 1/1 anonim válasza:
Írj rá facen, és ha jól el tudtok beszélgetni és sokat beszélgettek akk szerintem találkozhatsz is vele. Szóval simán!
2014. febr. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!