Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan növelhetem az önbizalma...

Hogyan növelhetem az önbizalmamat?

Figyelt kérdés

Most úgy érzem szinte alig sikerül valami,nem tudok laza lenni és nem találom a helyemet.Mit tehetnék?

F/16



2014. febr. 27. 16:14
 1/6 anonim válasza:
100%
Most csak a hullámvasút alján vagy de biztos vagyok benne, hogy jobb lesz csak a pozitív és a jó dolgokra szabad koncentrálni ,fektetni az energiát :)
2014. febr. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Sport!
2014. febr. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sport. Az is elég ha otthon edzel. A lényeg hogy legyen eredménye.
2014. febr. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem is sokat segített a sport:D én se járok edzőterembe, de szereztem be két súlyzót, most veszek egy haspadot, szeretek futni, biciklizni. szemmel látható a különbség, külsőre is, meg belsőre is jobban érzem magam. Úgy érzem magam, mintha sokkal jobb srác lennék és kezdeményezőbb, nyíltabb lettem másfelé... lehet hülyén hangzik, de így van. Kitartás kell hozzá, de megéri!
2014. febr. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én is a sporttól lettem jobban! jót tett, hogy elértem eredményeket a tornával és az magabiztosabbá tett, hogy kitartó tudok lenni. meg írtam listát az érdemeimről, jó tulajdonságaimról, és láttam, hogy azért lehetek magamra büszke.
2014. márc. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm válaszaitokat.Tényleg sokat segítettetek!:)
2014. márc. 6. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!