Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan növelhetem a női önbizalmamat?

Figyelt kérdés
Van olyan gyakorlat, ami nektek hasznosnak bizonyult? Pl. Leírni egy cetlire amiben jó vagyok, stb. Egyéb ötlet?
2009. márc. 27. 17:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem elég ha magamban elmondom hogy miben vagyok jó, mennyi jó tulajdonságom van, stb. általában bejön :D nekem az is segít ha van pár nyugodt percem, leülök a tükör elé, gyönyörűen kisminkelem magam és felveszek valami szép ruhát :D az is jó, ha tudsz szépen járni, mert akkor az utcán is megnéznek, utánadfütyölnek, stb és ez jó hatással van az önbizalmadra :) remélem, tudtam segíteni :)
2009. márc. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nekem a külsőmmel nincs bajom, tetszik, amit a tükörben látok. Az a baj, hogy mindig azt figyelem, tetszem-e. Visszaigazolást várok, hogy jó vagyok-e. És nem elég, ha egy pasi mondja, sajnos.
2009. márc. 27. 18:08
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
Hogy érted szóval nem elég ha csak egy pasi mondja szóval mondja több is,vagy nőktől is várod a dícséretet?
2009. márc. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
25%

Mellizomgyakorlat.

Amikor már másodszor kell nagyobb melltartót venned, attól szépen nő az önbizalmad is.

2009. márc. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A leghatásosabb, ha sok bókot kapsz a pasiktól...Ugyanakkor a legrombolóbb is, ha negatív kritikát kapsz...Nekem ez utóbbiból jutott bőven. Az önbizalmam a béka s*gge alatt. Majd akkor lesz újra önbizalmam, ha sikerül vkinek elhitetni velem, hogy úgy vagyok jó, ahogy vagyok.
2009. márc. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen, az a helyzet, hogy a párom nem az a bókolós fajta, pedig szeret. Ezért más pasiktól is várom, és elfogadom a visszaigazolást, és ez feszültségeket szül itthon. Legjobb lenne, ha tőle kapnám meg mindazt, amire szükségem van ahhoz, hogy nőnek érezzem magam. De nem is értem, egyáltalán miért van szükségem ezekre a külső megerősítésekre, miért nem magamból fakad a tudat, hogy jó nő vagyok?
2009. márc. 27. 21:35
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Minden nőnek kell visszaigazolás más férfiaktól h jó nő. Nekem is van párom, ő mindig bókol nekem, és én mégis jobban érzem magam egy pár elismerő pillantástól, pedig hát úgymond otthon megkapom! Én is gondolkoztam már ezen és arra jutottam h azért esik jól az ilyesmi, mert hát aki le van kötve, más pasik számára tabu, és valahogy bizonyítani akarja h ő már pedig jó nő és kellene még bárkinek nem csak a párjának(sok nő beleesik abba a hibába h azt hiszi már másnak nem kell).Szóval sztem vmi ilyesmi is van benne! Meg úgy alapból ilyenek a nők!
2009. márc. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
16%

- Miben hasonlít a WC és a nő?

- Mindkettő vagy foglalt, vagy mocskos.

2009. márc. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Érdekesek vagytok, ti nők...

Mindig valami baj van magatokkal. Attól, hogy valami bunkó "férfi" mond nektek valamit, akkora törés keletkezhet bennetek, amiket a világ összes bókja vagy szerelmes szava sem gyógyít be egykönnyen...


Nem kell így adni egy haragos véleményére. Az, hogy "ronda vagy", "nem tetszel", "kicsi a melled" nem negatív kritika, hanem szimpla sértegetés. Az viszont, ha egy férfi azt mondja, hogy "Szép vagy", "Tetszel", tessék csak elhinni, mert egy férfi vagy a szerelmének bókol, vagy annak, akit legalább egyszer ágyba akar dönteni. De mindkettő esetben komolyan gondolja, amit mond. ;)

2009. aug. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!