Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan növelhetém az önbizalma...

Hogyan növelhetém az önbizalmamat?

Figyelt kérdés

minden ismerősöm folyamatosan azzal piszkál hogy önbizalom hiányos vagyok blabla...és lassan kezdem én is érezni ezt...nem érzem hogy bármibn jó lennék,bárkinek jó lennék,stb...

hogy tudnék javítani ezen? :/ elég kellemetlen úgy élni a mindennapokat hogy semmi értelmét nem látom az egésznek,mert tudom hogy nem vagyok jó semmire...16/L


2013. ápr. 15. 18:41
 1/5 anonim válasza:
Állj a tükör elé és keresd meg az arcodon azt a dolgot, ami a legjobban tetszik. Ha úgy érzed, hogy éppen kicsi az önbizalmad, gondolj arra a dologra, és arra, hogy senki másnak nincs ilyen.
2013. ápr. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és ha egyáltalán nem tetszik amit a tükörben látok? :|
2013. ápr. 15. 19:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor tedd olyanná, hogy tetsszen.
2013. ápr. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindenkiben van valami szép,csak kell bátorság hogy megtaláld.
2013. ápr. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 dani900 ***** válasza:

Nem a szépséged a probléma.

Miért nincs önbizalmad, miben vagy gátlásos?

2013. ápr. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!