Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Azok az emberek, akik másokat...

Azok az emberek, akik másokat piszkálnak (ok nélkül! ) a suliban, később visszakapják ezt az élettől?

Figyelt kérdés
Én az ilyen emberek miatt lettem csendes, zárkózott, visszahúzódó. Így kerültem be a középsuliba, és emiatt ott is beszól egy-két "menő" arc. Ugye ezt később kamatostól visszakapják az élettől??
2014. márc. 1. 13:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%
Nem feltétlenül, ez nem törvényszerű.Miért nem mész biztosra és gondoskodsz róla te magad?
2014. márc. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
78%
Egyáltalán nem. Az élet nem így működik.
2014. márc. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
84%

Nem, nem fogják. Még lehet, hogy sikeresebbek is lesznek, mert ki tudnak állni magukért és esetleg a munkahelyükön nem fogják eltűrni azt, hogy úgy kezeljék őket, mint a kutyákat.

Szóval jobb lesz, ha megszokod, mert gondolom nincs bátorságod megvédeni magad. Foglalkozz a tanulással és ne hagyd, hogy megalázzanak, kihasználjanak, mert ha még erre sem vagy hajlandó, akkor igen kellemetlen évek várnak rád.

2014. márc. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
82%
Én is emiatt vagyok gátlásosabb,emiatt utálom az embereket.Viszont mindig kiállok magamért,csak pont ezért ba_sztattak mindig,mert nem csináltam azt amit elvártak.
2014. márc. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Szólj vissza! Engem is végig csesztettek a suliban, mert senki nem volt, aki elmondta volna, hogy mekkora HÜLYE vagyok, ha azért tűrök el mindent, mert nem akarok konfliktust... pont azért izélgettek pont engem, mert én hagytam. Legközelebb amikor valaki beszól, szólj vissza valami nagyon durvát, ha kell akkor vágd szájon a legnagyobb pofájú csajt, meglátod milyen hamar "leszoknak" majd rólad!
2014. márc. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem ne úgy áll hozzá az élethez,hogy úgy próbálj "elégtételt" venni a sorstól,hogy visszakapják,hanem,hogy te hogy érvényesülj.


Magadon dolgozz ne ezeken a szerintem gyengéken,főként,hogy lehet,hogy nekik is rossz és ezt akarják fedni a gonoszkodással.

2014. márc. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem van egy régi osztálytársam, aki állandóan csesztetett.. aztán munkahelyén kinyírták őt. Én hiszek ebben, hogy az élet visszaad mindent. Sokan nem is gondolják, hogy bármikor megfordulhat a kocka és az életük egyről a kettőre összedől, mert bizony a menő gyerekek mellett ott vannak a seggnyalók, de ha eltűnnek, akkor semmit se érnek. Akik meg mindig egyedül vannak, azok könnyebben alkalmazkodnak a rosszhoz.
2014. márc. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem így vettem észre, akik bunkók, nagyszájúak azok jobban érvényesülnek, több mindent elérnek, több barátjuk van, stb. Nem bántják őket, mert inkább félnek tőlük az emberek.
2014. márc. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Több esetben láttam, hogy visszakapják, ami konkrétan abból adódik, hogy ezek a piszkáló emberek nem veszik észre önmaguk természetét, s a saját környezetükből nem csak te fogod kerülni a társaságukat, hanem sokan mások.

Nagyon nehéz önmagunkról levetkőzni ezeket a bántásokat, főleg a nőknek, de nem lehetetlen.

2014. márc. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

volt a gimiben egy sutyerák aki folyton beszólogatott, mert kövér voltam akkoriban. lelki nyoma szerencsére nem maradt komolyabban, mert tudatosítottam magamban hogy értékes ember vagyok, egy ilyen senki nem fog padlóra küldeni.

az élet visszaadta neki kamatostul. meghalt az egyik családtagja, akit nagyon szeretett. szemétség a káröröm, de egyszerűen nem tudtam sajnálni.

2014. márc. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!