Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Valaki tud angolul normálisan?

Valaki tud angolul normálisan?

Figyelt kérdés

Kéne nekem egy kis segítség..:/ Tanulom az angolt a suliba de nem nagyon megy és fogalmam sincs hogyan lehetnék jobb. Valaki segítene nekem hogy mondjuk angolul beszélgetnénk akár itt..hátha jobban tudnám.

meg 3oldalas fogalmazéát kell irnom..ilyenekről hogy tv,család barátok...és alig tudok pár szót..

17L



#angol.tudás
2014. márc. 5. 20:16
 1/10 anonim ***** válasza:
65%
Én úgy tanultam hatékonyan, hogy nem a szavakat memorizáltam, hanem egész mondatokat tanultam meg. Így rögtön tudtam valamihez kötni a szavakat.
2014. márc. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nézz sorozatot/filmet angolul, felirattal az sokat segít a szókincs fejlesztésében. Nekem bevált : )
2014. márc. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
You should read more comic like these: [link]
2014. márc. 6. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 *Nekomimi* ***** válasza:
Én például filmekből meg zenékből tanultam meg angolul. Nem állítom, hogy perfekt beszélem a nyelvet, de olyan 70%-ban igen. Ahogy előttem is írták, feliratosan nézz filmeket és sorozatokat. :)
2014. márc. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
32%

3-as, az helyesen 'You should read more comics like these', nem csak simán comic.


Először a magyar helyesírásodra figyelj oda, kérdező, az angolt a suliban tanulod, nem a suliba. A suliba oda jársz. Ez azért fontos, mert nem fogsz tudni helyesen angolul, ha még a magyar sem megy tökéletesen. Máslsz nem irnod kell, hanem írnod. Szerintem neked nem konkrétan az angollal van problémád, hanem már a magyar sem úgy megy, ahogy kellene.


Nekem az olvasás nagyon sokat segített. Az elején csak mondjuk wikipedián vagy IMDB-n olvastam el azoknak a könyveknek és filmeknek a rövid leírását, amit már ismertem. Az arra jó, hogy nagyjából már tudod a történetet és hogy mire számíts, szóval sokkal könnyebb megértened.

2014. márc. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#5 thanks! I don't want to correct your misspellings... it seams like Hungarian to me. :)
2014. márc. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Van egy jó könyv, csomó téma ki van fejtve benne, a szavak is ki vannak szótárazva minden fejezetben:

1000 kérdés, 1000 válasz a címe

2014. márc. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
6-os. Az a 'seams' az szerintem 'seems' akar lenni, nem? :) (Seams = varrások, seems = v.minek látszik)
2014. márc. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Thanks again! :) You are very good at finding mistakes, but dare you make them?
2014. márc. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Budapesten tudok olyan helyeket, ahol angolul lehet élőben beszélgetni.

Merre laksz?

2014. márc. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!