Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek mit ronthattam el...

Szerintetek mit ronthattam el a barátkozásban ezzel a volt iskolatársammal?

Figyelt kérdés

Nem érdekel hogy tettem már fel vele kapcsolatos kérdést, akik csak ezt tudják írni azok inkább ne is írjanak. Ez a kérdés viszont szerintem kicsit másról szól.

Szóval egy volt iskolatárs aki egy évfolyammal alattam van, tavaly elment másik iskolába, szóval csak látásbeli ismerős. Élőben nem beszéltem még vele, de szimpatikus, facebookon írogatok neki már egy ideje. Próbálok vele rendes lenni, barátkozni, de semmire se megyek, mert ő még mindig csak röviden válaszolgat, és semmi más. Totál érzelemmentesen, unottan irkál velem. Mobilszámát megadta de mindig azt mondja most nincs kedve azon beszélni. A találkozással is így lesz gondolom. Egyébként meg én egy kiközösített ember vagyok, unalmasabb hobbikkal, ő meg sportol egy csapatban, meccsekre jár meg ilyenek, szóval nem vagyunk hasonlóak.

De miért nem jöhet össze ez a barátkozás, miért ilyen esélytelen?


2014. márc. 5. 22:09
 1/4 manó1235 ***** válasza:
Ha meccsekre jár akkor gondolom társasági ember is te meg ezek szerint nem.. és hát hajlamosak lenézni a kiközösítetteket ami persze baj.. de ilyenek.. és lehet nem akar megbántani. Ne akarj megfelelni másnak.. ha ő nem értékeli a közeledésed akkor majd lesz más aki szívesen a barátod lesz :) van amikor ok nélkül nem jönnek ki az emberek egymással.. ez ilyen
2014. márc. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyszerűen nem kíváncsi rád, és kész.Mindenkivel van olyan, hogy nem elég nyitott egy másik emberre ahhoz, hogy barátok lehessenek.Ő nem érdeklődik, neked pedig más barát után kell nézned.

És ehhez semmi köze a kirekesztettségednek, vagy az ő csapatának.Az csak azután befolyásolna, hogy ha már barátok lennétek.

2014. márc. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez nem jelenti, hogy valamit elrontottál. Neki megvan a társasága, nem akar netes barátokat.
2014. márc. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy veled van a baj, vagy elrontottál valamit, de őszintén nekem is furcsa lenne, ha valaki akivel sosem voltam hű, de bensőséges viszonyban, csak úgy irkálna és görcsösen próbálna barátkozni.

Mi az oka egyébként, hogy így "kiszemelted"?

2014. márc. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!