Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogy csinálnátok/csináltátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy csinálnátok/csináltátok?

Figyelt kérdés
egy csajt az osztályból elkéne hívni randira... de midnig bnőivel van, és ciki lenne ott előttük (sztem)... nemtom hogy csináljam... (am középsuli) várni a megfelelő alkalomra (hogy kettesben legyünk) sztem fölösleges, és időpazarló... de letámadni se támadhatom le ott bnői előtt ... ötletek?
2013. szept. 10. 22:00
 1/7 A. Bundy ***** válasza:
meny oda hozzájuk fingj egy nagyot és a lány kezét fogd meg a többi elmenekül és ha erősen fogtad akkor ő ottmaradt veled egyedül, ez olyan nehéz?
2013. szept. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hívd félre a bnőitől, nem nagy cucc, nekem is sikerült, pedig akkor elég tré voltam xd
2013. szept. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
de nem ciki az hogy elhívom? és pl. hogyan hívjam el?
2013. szept. 10. 22:07
 4/7 anonim ***** válasza:
tégy egy üzenetet valamelyik füzetébe,tankönyvébe amit használni fog!
2013. szept. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
az még cikibb xD
2013. szept. 10. 22:12
 6/7 anonim ***** válasza:
Folyosón , ebédlőbe ülj mellé nem kell hozzá phd . Ne parázz menni fog ;)
2013. szept. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Oda mész hozzá elhívod a barátnőitől és ha értelmesek a barátnői és a lány akkor ez egyátalán nem lesz ciki amúgy se az de gondolom ha nem értelmesek annak gondolják egyet se félj csak oda mész és elhívod és így már megbeszélhetitek amit kell
2013. okt. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!