Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok! Hogy vágjak vissza,...

Kamaszok! Hogy vágjak vissza, ha apám jobban szereti a nőjét, mint engem?! (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Engem kb le sem szar,szinte nem is beszélünk.(a nővel meg egy nap kb. 2-3 òràt beszél csak telefonon,flottában vannak)

Ma ia pl hòlyagtükrözésem volt,ne tudjátok meg milyen fàjdalmas,utána még pisilni is ùgy tudtam,hogy üvöltöttem szò szerint,még vérzek is.Kb le sem szarja,hogy hogy vagyok,a nője sem hív fel,hogy legalább illemből megkèrdezze.Âhh,mikor az előnn nem volt jò apám telòja,akkor a nő engem hìvott,és még neki àllt följebb,hogy akkor nem adom neki oda a telefont,ami a halott mamàmé volt,meg üvöltözött velem...

Hogy leckèztessem meg őket,légyszi segìtsetek,nagyon szar az életem.


2013. nov. 20. 22:58
 1/9 A kérdező kommentje:

*előbb

*akkor miért nem adom

2013. nov. 20. 22:59
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hol van az édesanyád?
2013. nov. 21. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Már évekkel ezelőtt meghalt.
2013. nov. 21. 08:34
 4/9 anonim ***** válasza:
Részvétem édesanyád miatt! Amm meg állj a sarkadra és a barátaiddal mutasd meg a faterodnak meg a ribíjének hogy ti milyen hűdefrankón k*r*ajól el tudtok lenni nélkülük is.
2013. nov. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nagyszülők? Nagynéni/nagybácsi, akit szeretsz? nagyobb tesó? bárki akihez tudnál menni?
2013. nov. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm!(: :(

Sajnos igazi barátaim nincsenek,a legjobb baràtnőmmel is megszakadt a kapcsolatom három év után. :/

Anya apukáját nem is ismertem,az anyukája is meghalt fél éve,aki egyébként nevelt anya halála után,szòval velünk lakott. :(

Testvérem sajnos nincs.

Mondtam,hogy szar az életem sajnos...

2013. nov. 21. 22:00
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Először is : Részvétem édesanyád és a mamád miatt :(

Másod sorban pedig, én azt javasolnám, ne a megleckéztetés legyen az első opció. Próbáltál már beszélni apukáddal?

Mikor látod, hogy épp egyedül van, tehát nem a barátnőjével beszélget, hanem mondjuk olvas, tv-t néz, menj oda, és mondd el neki a problémád.

Szerintem mondd azt, hogy rosszul esik, hogy alig foglalkozik veled, hogy édesanyád halála óta úgy érzed, senkire sem számíthatsz, főleg mióta az életébe lépett ez a nőci.

Remélem sikerül megoldanotok a problémát :)

2013. nov. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Szia

Részvétem anyukád és a nagyid miatt.

Te hány éves vagy,apukád és a barátnője hány évesek?

1,Milyen a barátnöje?.Ismerd meg.Lehet hogy kedves csak szeret sokat beszélgetni.

2,Lehet hogy ugy gondolod hogy potolni akarja anyukád helyét,és eddig megszoktad hogy te voltál apukád szemébe az egyetlen nő.

3,Lehet hogy segit a apa-lánya kapcsolatán ha megbarátkozol vele.Adj neki egy kis időt.GONDOLJ BELE AZ Ő HELYZETÉBE IS.

Sok sikert.

2013. nov. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Részvétem:/ Tudod mit csinálj?Próbáltasd ki apukáddal milyen amikor nem vagy:) járj el sokat aludj másnál és ne mondj el neki semmit.Egy idő után úgyis hiányozni fogsz neki:)Nekem beválta 18/L
2014. márc. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!