Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mennyire gáz, hogy nekem...

Mennyire gáz, hogy nekem tetszenek az iskolában énekórán énekelt dalok, meg pl. a ballagási dalok is?

Figyelt kérdés
Nektek nem tetszenek?
2014. márc. 12. 19:19
 1/8 anonim ***** válasza:

Ballagási pont nem,azokat rühelltem,de a népi-szerelmes dalok tetszettek. :D


Üdv.

2014. márc. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én mindegyiket rühellem, de igazából nem túlságosan érdekel, hogy kinek tetszenek meg kinek nem, tehát nálam nem gáz.
2014. márc. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Osztálytársaid ha olyanok, azok le fognak nézni emiatt. A normálisabb részét nem izgatja.
2014. márc. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Engem pl egyáltalán nem érdekeltek az ilyenek sajnos..meg nem is tetszenek..

De ha neked bejön, akkor jó.. kinek a pap, kinek a papné :)

Szóval nem gáz ha neked ez jön be.

2014. márc. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is szeretem, gyerekdalokat is, meg hasonlókat, ballagási is tetszik, csak ne kellett volna minden évben a tűző napon állni.
2014. márc. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Énektanár leszel.
2014. márc. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszenek, de van néhány kivétel, ez természetes. :) A ballagási dalok azért is, mert emlékek kötnem hozzá, már sok éve hallgatom őket.
2014. márc. 13. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A ballagási dalok nekem is tetszenek, az énekórásak is valamennyire. Ezzel nincs semmi baj. Ha értelmes, jó iskolába jársz, akkor nem gáz. Általánosban, a legtöbb helyen piszkálnak ilyenekért.
2014. márc. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!