Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Verekedtetek már az iskolában?

Verekedtetek már az iskolában?

Figyelt kérdés
Kort is kérnék!
2014. jan. 26. 20:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak osztálykiránduláson. Akkor 11 éves voltam, most 23.
2014. jan. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%

Általánosban rengeteget, de nem ezt az elütök a másik mellett, hanem kajak rányomtam a tolót, de úgy, h szerencsétlen gyerek nem is számított rá, csak jött szembe, erre megakadt a lába a székben, elkezdett hátrafelé sasszézni aztán ráborult a mosdóra, ami egy az egybe leszakadt.

A gyereknek meg majdnem lement a veséje:D

Hát akkor is pusztultam, de most is röhögök, mint állat.:D

2014. jan. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
jah.. Be is kerültem vele a tényekbe.
2014. jan. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem... én csak vertem, nem verekedtem.
2014. jan. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az eddígi 11 iskolás éveim alatt kb 20x :)

16/F

2014. jan. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem nagyon vagyok az a verekedős alak, de volt már egy-két incidensem. Alapvetően kerülöm a konfliktust, de valamikor nem lehet. Egyszer volt hogy egy 1 évvel idősebb belém kötött és nem szállt le rólam majd pofán vágott. Rögtön kirúgtam a lábát és hanyatt esett. Mentem az igazgatóiba.

Egyszer meg egy hülye gyerek bevárt suli után két haverjával. Egyiknél volt egy nagy bot. Mikor suhintott vele akkor elugrottam majd állon rúgtam. A másik 2 nem is próbálkozott, de megígérték hogy még kiverik a fogam.

Eddigi sulis éveim alatt csak ennyiben volt részem mert nem keresem a bajt, de hozzá kell tenni hogy járok küzdősportra.

14/F

2014. jan. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

igen, általánosban sokszor, középsuliban 1x


megkomolyodtunk egy kicsit. meg persze amikor két 17-18 éves srác egymásnak esik az azért messze nem ugyanolyan, mint amikor két 8-12 éves

2014. jan. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ! Mindenkit felpontoztam!
2014. jan. 26. 23:06
 9/9 anonim válasza:
Általánosban rengetegszer . Most kilencedikes vagyok ha itt is lazábban lehetne venni a dolgokat akkor már itt is verekedtem volna.
2014. febr. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!