Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha az iskolában mindenki utál...

Ha az iskolában mindenki utál aki ismer, annak csak valami pletyka lehet az oka?

Figyelt kérdés

Mert már tényleg nem tudom mivel utáltatom meg magam mindenkivel. Én próbáltam néhány emberhez odamenni, beszélgetni vele, de nem kapok mást csak az undokoskodást, legtöbb ember köszönni se tud.

Kb. úgy viselkednek velem az iskolában, mintha az iskola összes tanulóját elküldtem volna az anyjukba vissza, vagy valami ilyesmi.

Bár elég csúnya az arcom, de pl. a fiúkat ez szerintem nem nagyon zavarja, én is fiú vagyok, nem a kinézetemet figyelik valószínűleg.

Arra gondolok, valószínűleg valami hazugságot elhíreszteltek rólam, pletykálkodtak, azért utál meg mindenki más évfolyamokból is, és fordul el tőlem. Szerintetek is az lehet az oka?


2014. jan. 29. 20:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Az iskolák sajnos ìgy működnek.Vannak ilyen vezérbikák akik vezetik a sok marhát előre.De te ne add fel csak akad 1 ember abban a suliban aki szivessen lógna veled a szünetben
2014. jan. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Kéne még pár részlet. Új vagy ott? Mióta ilyenek, vagy mindig ilyenek voltak? Mert ettől is függ, hogy lehet-e pletyka a háttérben, sajnos lehet, hogy csak te lettél az ügyeletes "utáljuk" gyerek, akire rá lehet szállni... :/ Ha valaki egy kicsit normáliabb, lehet, hogy nála rákérdeznék, hogy tud-e róla, hogy valami gondjuk van veled. Vagy van valami konkrét ötleted, hogy mi lehet a hazugság, ki terjesztette, stb.? Mert azt írod, "valószínűleg" ez lehet.
2014. jan. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Esetleg iratkozz be egy szakkörre ajol kevesebb a létszám.Ott könnyebben érvényesülhetsz.plussz baratokat szerzel
2014. jan. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!