Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek, ha egyszerűen...

Mit tegyek, ha egyszerűen vágyok az ölelésére?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok(lány),12.osztályos.10.-es korom óta tanít egy fiatal,kedves,megértő tanárnő.Őszintén szólva nagyon is megszerettem(még annál is jobban),és egyszer elmondtam neki,hogy szeretem.Folyamatosan azt érzem,hogy hiányzik az ölelése,az,hogy egy kiadósat beszélgessek vele.

Szóval a kérdés adott,de mit tegyek?


2014. márc. 20. 21:24
 1/7 anonim ***** válasza:
nem kezdesz hajlani a nők felé? mert akármennyire is szeret valaki egy tanárt az ennyire nem viszi túlzásba o.O
2014. márc. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hajlok én eléggé(biszex vagyok),ezt a tanárnő tudja és elfogadta.Azt azonban nem tudja,hogy felé is van egy kis vonzalom..de nem emiatt vágyok most arra,hogy megöleljen!

Csupán csak szeretetből akarom..és miért pont tőle?Mert tudom,hogy tőle most nagyon jól esne.

2014. márc. 20. 22:31
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha annyira jóban vagytok, akkor mért nem mondod el neki ugyanezt, hogy csak jólesne egy ölelés, valszeg meg fogja akkor érteni...
2014. márc. 21. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mástól nem esne jól? :)
2014. márc. 21. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
..nem..tőle kell..:/
2014. márc. 21. 20:55
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem lennél biszex, akkor azt mondanám , hogy már második anyádként szereted, ami teljesen normális, elvégre az ember egy szeretet lény, igényli, hogy valaki szeresse. Ha ezt valahol nem kapja meg megy máshova. De mivel említetted beállítottságod, erős rá a gyanú, hogy ez nem az a fajta szeretet amire én gondolok, hanem az amit te nagyon szeretnél, de sajnos nem kapsz meg. :) Legalább is tőle nem. Egy próbát azért meg ér, mindössze alkalmat kell keresni, csak ezzel nagyon vigyázz, mert ha valaki meglátja, akkor elindul a pletyka, a falu végén meg már töke van a menyasszonynak. Ez a tanár állásába is kerülhet.
2014. ápr. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Erre vigyáznék,persze.:)
2014. ápr. 17. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!