Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Rosszindulatú vagyok, ha...

Rosszindulatú vagyok, ha egyszerűen nem akarok új szomszédot magam mellé?

Figyelt kérdés

Már majdnem felépült a ház, van tető, ablak minden.

De én nem akarom, hogy beköltözzenek mellém! 4 éve lakom itt, és megszoktam, hogy egy üres telek áll mellettem, és legalább onnan nem ordít a kisgyerek, ugat a kutya, flexel a szomszéd, vagy bömbölteti a barátok köztet valaki!


És nem akarom, hogy így megint legyen valami zajforrás, vagy hangoskodás onnan!


Rosszindulatú lennék, mert nem akarom, hogy az egyetlen üres hely a környékemről is dugig legyen?


2014. márc. 4. 06:28
 1/8 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem nem rosszindulatú vagy, csak buta.


Ez ugyanis nem a te hatásköröd, azt nem várhatod el senkitöl, hogy egy üres telket tartson fenn azért, mert neked úgy jobban tetszik.


HA ennyire nem birod az emberek közelségét elviselni, akkor okosabb lenne egy tanýat venni - ott aztán tényleg nincs a közelben szomszéd.

2014. márc. 4. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%

Megoldás: Vedd meg a melletted lévő telket, és akkor senki nem fog beköltözni oda.

Sajnos másképp nincs beleszólásod abba, hogy egy más tulajdonában lévő telekre ki költözik be.

Rosszindulatú akkor leszel, ha majd cseszegeted mindenért az új szomszédodat.

2014. márc. 4. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Megnyugtatlak, nem veszem meg a szomszéd telket. Ilyen szomszédot, mint Te, én sem akarok.
2014. márc. 4. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Vedd meg a szomszéd telket a kész házzal, vagy költözz tanyára.
2014. márc. 4. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 *Nekomimi* ***** válasza:
93%

Hajaj, előre sajnálom az új szomszédodat. :( Ugye nem fogod cseszegetni minden apróságért?

Amúgy, emlékeztetsz egy volt szomszédunkra, aki minden nap ment anyuéknak panaszkodni, mert a barátnőimmel az ablaka alatt mertünk a járdán menni...

2014. márc. 4. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha tehetném, én is megvenném a szomszéd telkeket, hogy ne legyen szomszédom. Sajnos ez ellen nem tudsz mit tenni, kívánom, hogy ne legyenek olyan kellemetlen szomszédaid, mint nekünk. Folyton bömböl náluk a diszkó zene, ráadásul egy nagy üres galériás ház, ami a basszust még jobban felerősíti. Egész nap kopácsolnak, flexelnek. A szemetet úgy égetik el az udvarban, folyton füstölnek valamivel. A kandallóban is műanyagot tüzelnek és ami a kéményen kijön füst, az is irtó büdös.
2014. márc. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
83%

Nem várhatod el, hogy senki se költözzön köréd.

Ahogy írták, vagy megveszel magad körül mindent, vagy elköltözöl egy tanyára, ahol kilométerekre nincs semmi.

Vagy gondolj arra, hogy lehet, hogy rólad is ezt gondolják a szomszédok :D

2014. márc. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én megértelek!!! Én is egyedül éltem, aztán mellém költöztek, ráadásul olyanok akiket még az ellenségemnek sem kívánok! Szóval vedd meg a telket vagy béreld ki, vagy költözz el, vagy bízz: vannak még csodák, olyan ember is költözhet melléd aki szintén a nyugalmat szereti! (Jó szomszédok lennénk! )
2014. márc. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!