Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan illeszkedjek be?

Hogyan illeszkedjek be?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most vagyok hetedikes, nyáron Pécsre költözünk a családommal. Örülök neki, de van bennem egy kevéske félelem, a tipikus "mi-lesz-hogyha-nem-fogadnak-be"...

Attól tartok, hogy nyolcadikra már kialakultak a klikkek, tartós barátságok köttettek, én meg egyedül leszek év végéig... Ha így lesz - ami ugyebár nem száz százalék - hogyan illeszkedjek be, hogyan kerüljek be egy szimpatikus klikkbe? Valaki volt már ilyen helyzetben?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2014. márc. 20. 22:04
 1/3 Horus magnus est ***** válasza:

7.ben Győrbe költöztem, új iskolába kellet járnom

és nagyon sok barátom lett. Szerintem ne parázz emiatt, teljesen felesleges. Ha meg mégse fogadnának be, és barátot sem találsz, akkor se aggódj mivel hamarosan kezdesz középsuliban, ott meg mindenki új lesz :)

2014. márc. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ és a bátorítást! :)
2014. márc. 20. 22:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! :) Én már többször mentem új suliba költözés miatt. Egy összeszokott osztályba nem könnyű beilleszkedni, azt tudom neked tanácsolni, hogy először legyél mindenki felé nyitott, figyeld meg ki szimpatikus, és ki kevésbé az. Nézz ki valakit magadnak, kérdezzd meg mit érdemes venne a büfében, vagy hova szoktak járni a városban, biztos szívesen fog segíteni. :) Lehet eleinte nem lesz könnyű, de idővel biztos megkedvelnek. :)
2014. márc. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!