Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy illeszkedjek be, PLS!?

Hogy illeszkedjek be, PLS!?

Figyelt kérdés

Most megyek középiskolába és teljesen új emberekkel találkozok. Volt már ismerkedő nap de az osztály 75% nagyképű ***. És én egyszerűen utálom az ilyen embereket, fujj.. Ha már nem vagyok úgy öltözve mint ők smink meg minden hülyeség akkor béna vagyok. Nem is szoktam soha festeni magam, inkább sportosan öltözködöm.. Soha nem voltam egy nagy dumás, legtöbbször a háttérbe húzódtam mert nem tudtam mit kezdeni magammal. Hogy szerezzek önbizalmat, vagy mit csináljak, hogy ne kezdjenek el kötekedni mint az ezelőtti suliban?

15/L


2013. aug. 23. 22:53
 1/5 anonim válasza:
add onmagad es ha beszolnak akkor csak rohogj rajtuk h szanalmasak.en is ezt csinalom mostani sulimban es mindenki felnez ram meg fel tolem :DD kiraaly.bocs az ekezetek miatt. amugy ugyis talalsz legalabb egy baratot meg en is talaltam pedig nehez eset vagyok. :) nyugi.
2013. aug. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kétlem hogy azért kötekednének mert nem úgy öltözöl mint ők. Inkább azért mert a megnyilvánulásaidból süt hogy elítéled, lenézed és utálod őket. Te magad írtad hogy utálod az ilyen embereket. Akkor még is hogy a búbánatban van képed elvárni hogy ők ne utáljanak?
2013. aug. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Biztosan találsz valakit aki nem olyan, hisz ott maradt a maradék 25% :) Fiúkkal is nagyon jól ki lehet jönni. Azt említetted sportos vagy, nem igazán sminkelsz, a fiúknak ez bejön, az ilyen lányokkal szívesen barátkoznak általában. :) Rengeteg önbizalom fejlesztő gyakorlat van, google a barátod. Én csak annyit tudok tanácsolni, hogy higgy magadban, állj ki magadért, ne akarj soha sem megváltozni mások miatt :) Te úgy vagy jó ahogy vagy, nincs senki már hozzád fogható a földön, ne akarj olyan lenni mint más/mások :) Találj magadon valamit amit szeretsz, hangsúlyozd, mindenképp mindenből, és főleg magadból mindig a legjobbat próbáld kihozni. Ha valamiben gyenge vagy nem számít, hisz másból százszor jobb vagy, senki sem lehet jó mindenben. :) Nem baj ha nem vagy nagy dumás, így kicsit rejtélyesnek is tűnhetsz legalább, használd ezt is előnyként. Nem mindenki szereti az össze-vissza fecsegő lányokat. :) Az utolsó mondatodra annyit tudnék tanácsolni, hogy próbálj hideg fejjel gondolkodni, mindig mindent gondolj át minimum kétszer mielőtt kimondod. Csak fusson át az agyadon, hogy ha lenyugodnál, és utólag visszapillantanál, biztos ez lenne a helyes? Többre becsülhetnek, ha megőrzöd a hidegvéred, és nyugodtan reagálsz mindenre, egy idő után már úgysem fognak utána beléd kötni, ha látják hogy nem érdekel annyira. Ne adj olyanok véleményére akik számodra nem is fontosak. :)

Ennyit tudnék tanácsolni :)

Sok sikert!:))

2013. aug. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is ez a helyzet, bár én már egy évet kibírtam velük, a 75%-uk szintén egy nagyképű senki, azzal megspékelve, hogy sajnos már be is szóltak nekem (nekünk). De fel a fejjel, legyél a maradék emberekkel, akik jó fejek és úgy szeretek, ahogy vagy, és ne változz meg azért, hogy olyanokkal lógj, akik meg sem érdemlik, hogy a társaságukban legyél. Aztán pedig ki tudja, lehet, hogy igazából rendesek, nem minden a külső és végülis nagyon megszereted majd az osztályod. ;)

Fel a fejjel, jó lesz!

2013. aug. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek sokat segítettetek! :)
2013. aug. 23. 23:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!