Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy mondjam ezt annak a...

Hogy mondjam ezt annak a tanáromnak akivel amúgy sem vagyok jóban?

Figyelt kérdés

Szóval zene iskolába is járok.Ott fuvolázok.A tanárnő tök bunkó velem.Állandóan olyat ad fel ami nehéz,és még azzal sem tisztel meg,hogy figyeljen amikor eljátszom a darabom ő eszik,vagy olvas és egyszer még telefonált is.Gyakran mondom neki,hogy az nem így van,mert ő neki nem kellett volna kijavítani,mert tiszta jól játszottam.Meg én kérdeztem,hogy mi lesz akkor ha nem törlöm ki a fuvolát,ő meg mondta,hogy akkor fizethetek.Plusz mindekit dícsér csak engemet nem.És semmit sem magyaráz el.

Nem tudom hogy mondjam meg,hogy elhangolódott a fuvolám,mert tuti azzal jönne,hogy én semmire nem vigyázok...Hogy közöljem vele?



2014. márc. 22. 18:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Tanárnő, kérem, elhangolódott a fuvolám, vissza tudná nekem hangolni? A szobámban volt bezárva a szekrénybe, de anyukám pakolta a ruháimat, a kishúgom közben kiszedte és darabokra rágta/szedte.
2014. márc. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Armin Porter válasza:

Ne hagyd magad megtörni...

Mond meg neki nyíltan, hogy elhangolódott a hangszered és segítsen.

Ha azzal jön, hogy te semmire sem tudsz vigyázni akkor a legjobb, amit tehetsz, hogy "Egyik füleden be másikon ki", hiszen nem adunk olyan véleményére, aki a miénkre se ad.

Továbbá ne érte, ne neki zenélj, hanem magadnak vagy közönségnek.Ha vagytok többen akkor fordulj a többiek felé és szóljon nekik a játékod, hátha ők értékelik.

2014. ápr. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!