Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek 89 igazolt óra...

Szerintetek 89 igazolt óra nem sok egy kicsit?

Figyelt kérdés
Nem tudom hánynál van probléma de nem akarok minél többet hiányozni. Ez még belefér?

2014. márc. 25. 06:50
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Nem sok, nálunk 250 óra hiányzás volt a határ, ami felett osztályozó vizsgát kellett tenni mindenből, hogy átmehess a következő évre.
2014. márc. 25. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Nekem 9.be félévkor 182 igazolt hiányázásom volt. Igaz ebben volt tüdőgyulladás és influenza is, szóval nem épp irigylésre méltó időszak volt.
2014. márc. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
Nem sok, viszont ha igazolatlan lenne akkor volna gáz.
2014. márc. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Bizony...anno ahogy emlékszem nálunk is 250 volt a határ...ami miatt már osztályismétlés járt. Akkor hát hogy is mondjam...nagyon lázadó korszakomat éltem, bár ez leginkább abban nyilvánult meg, hogy iskolába "elfelejtettem" bejárogatni. :) Szóval nekem egy ilyen 240 körül összejött a hiányzás...Emlékszem vezettem egy papírlapon, nehogy 250 fölé menjek :D Elég szigorú középiskola volt és nekem nem lett problémám belőle. De valószínűleg azért, mert bár tudták, hogy folyton lógok, de nem voltam problémás diák, tehát csendes voltam....nem balhéztam. A tanulás is jól ment. Bár igazgatói "dicséretet" sikerült begyűjtenem az igazolatlanok miatt.....de hát...egyszer él az ember.....a szabályok azért vannak, hogy felrúgjuk őket...nem kell mindig mindenféle rendszernek alávetned magad. Élvezd ki az iskolaéveket, akár úgy hogy lógsz.....én sem bántam meg, mert annyi vicces helyzet volt a lógások kapcsán, meg nem a suliban kellett punnyadni....Tehát tanulj normálisan....és lógj, de csak korlátokon belül. :)
2014. márc. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
36%
Nálunk v 200 v valami 240 volt a határ. Hát, ne lógjál!!:)
2014. márc. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%

Igazolt az jó.Na az igazolatlan az a gáz,egy osztálytársamnak volt vagy 140 vmennyi.Mindig kicsin múlott,hogy nem húzták meg vagy rúgták ki.


Nekem minden év végén 30-40 óra igazoltam volt és 1-3 igazolatlan.


Kb 3 hónap vagy annyi sincs hátra a suliból,próbálj meg azért nem hiányozni.

2014. márc. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
35%
Nekem kb 160 igazolt, és 29 igazolatlan van :)
2014. márc. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
79%
Nálunk 100 igazolt óránál értesítették a szülőt, és 200 vagy 250 után osztályt kellett ismételnie.
2014. márc. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
72%

Nálunk százalékra megy a dolog.

Ha egy tantárgynak a 30%-a hiányzik, akkor osztályozó vizsga.

Ez olyan tantárgyaknál szokott problémát jelenteni, amiből heti egy vagy kettő van. Amiből heti egy van, abból már elég 12 hiányzás és megvan a %.

2014. márc. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!