Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Kocsival jártok főiskolára...

Kocsival jártok főiskolára vagy egyetemre, esetleg középiskolába?

Figyelt kérdés
Ha igen, milyennel, és az milyen reakciót vált ki a társaidból?

2014. márc. 26. 21:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert nincs autónk, és egyetlen évfolyamtársamnak sincsen. De ha valakinek lenne, arról biztos elkezdenének susmorogni, hogy micsoda elkényeztetett gyerek, hogy anyuci/apuci autót tol a feneke alá.
2014. márc. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
72%
Én igen. És teszek rá ki mt gondol, ugyanis én tartom fent.
2014. márc. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2005-től kezdve egy 1999-es 330D-vel jártam egyetemre, először persze szekíroztak érte, hogy jajj van pénz és a többi, nem akartam nekik mondani, hogy ennyit tesz ha valaki spórol minden fillérrel, mikor meg éppen el kellett valakit vinni akkor jó voltam, meg hű de jó a kocsi stb., aztán mikor meguntam ezt, akkor mindig vagy nagyon gyorsan mentem kocsihoz és mire többiek kuncsorogtak volna addigra ott se voltam, vagy épp megvártam míg mindenki megy dolgára, akivel meg kocsitól függetlenül jóban voltam, annak én ajánlottam fel gyakran, hogy elviszem, azon a pár kilóméteren nem múlik.
2014. márc. 27. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!