Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » S. O. S. Mindenki utál az...

Aniii2001 kérdése:

S. O. S. Mindenki utál az osztályban! Mit tudok ezekkel csinálni? (többi lent)

Figyelt kérdés
6. osztályolyos vagyok az osztályban az összes lány utál. Én semmi olyat nem mondtam ràjuk amitől utálhatnának de mégis . Állandóan rajtam röhögnek, piszkálnak,galacsinokat dobálnak a hajamba és szemetet raknak a kapucnimba. Kérlek segítsetek!!

2014. márc. 28. 17:34
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a bíztató válaszokat

Próbáltam már kérni anyukàmtol hogy irasson át egy másik osztályba mert ott vannak lányok akikkel jóban vagyok de azt mondta hogy nem (Azèrt mert jövőre ha mindenigaz és felvesznek a gimibe és a suliból meg csak egy hónap van hátra és ahogy anyum mondta v.hogy kibírom)

2014. ápr. 17. 17:18
 12/15 anonim ***** válasza:
Felvesznek a gimibe? Véletlenül nem 6.os vagy? vagy esetleg tényleg annyi eszed van hogy előrébb vesznek? :) Mert akkor nem csodálom hogy mindenki utál, folyton learatod előlük a babérokat :)
2014. ápr. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Igen 6.-os vagyok
2014. ápr. 18. 12:38
 14/15 anonim ***** válasza:
Gondolom úgy értetted , hogy 6+6-ba nem ?
2014. ápr. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
igen
2014. ápr. 25. 18:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!