Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nagyon ciki most mit csináljak?

Nagyon ciki most mit csináljak?

Figyelt kérdés

Éppen hetes voltam mikor betoppan a német tanár és ugye az osztály föl lett osztva és az egyik német csoportnak a német tanára.... Na mind1 lényeg hogy betoppant és 4-en voltunk bent a teremben és kérdezte hogy:

-Lányok melyik teremben leszünk?

És ugye az a 3 ember beleérte én 4. Szóval semelyik gyerek sem abba a csoportba tartozik... Na és ez a ciki amit mondtam:

-Nem tudom itt egy "Anna nénis sincs!"

Na és remélem értitek a lényeget... A saját nevét mondtam és ez így hogy is mondjam..../: Mikor ezt kellet volna mondanom:

-Nem tudjuk mert nem abba a csoportba tartozunk!

............../:



2014. márc. 28. 20:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát, ez nagyon csúnya baki. Csak úgy tudod kiküszöbölni, ha fejre állsz, és elmondod a ... valamelyik bonyolult ábécét visszafelé. :)

Amúgy nem is ciki ez, érthetően fogalmaztál, lényeget gondolom, levágta, úgyhogy sztem nincs ezzel baj:)

2014. márc. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Most nem tudom sírjak vagy nevessek egy ilyen kérdésen. Istenem, bárcsak az lenne a legnagyobb gondom hogy egy tanárt a nevén neveztem... Most ez szerinted tényleg ciki?
2014. márc. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Ez ciki? Jaj ha az én történeteim tudnád sokkal durvábbak. Szerintem simán kérj tőle bocsánatot.
2014. márc. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánatot, ezér'?:D
2014. márc. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
aha bocsánatot, legalább is velem is voltak ehhez hasonló dolgok, és ha én mondok/teszek valamit röktön azt mondom bocsánat.Még akkor is ha nem is kell.És ez után a tanárjaim kiröhögnek vagy valamit csak viccelődésből beszólnak
2014. márc. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
óó, ez inkább aranyos! :D
2014. márc. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
xD Na mind1, azért köszi a válaszokat! :D
2014. ápr. 23. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!