Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tényleg nagyon nagy szemétsége...

Tényleg nagyon nagy szemétséget csináltam?

Figyelt kérdés

Általános iskolában nem volt túl fényes életem.Első 4 év oké volt.Aztán felsőben már megkeserítették minden napomat osztálytársaim.Rendszeresen megvertek(elég vékony testalkatom volt hozzájuk képest, és néha úgy megvertek hogy kórházba kerültem),kötekedtek,terrorizáltak(testileg-lelkileg),beszólogattak,leégettek mindenki előtt,kiközösítettek sehol nem hagytak békén.Mindig mikor hazamentem sírtam, öngyilkosság is néha eszembe jutott.Rengeteget lógtam, nem akartam suliba menni, magatartásom megváltozott, rendőrségi ügyeim is voltak.Szerencsére találtam pár jó barátot akik észhez térítettek, és segítettek talpra állni, megvédtek,mellettem álltak mindenben (mai napig hálás vagyok nekik).

Most elsős vagyok (szakközépben), és a volt osztálytársaim mostmár próbálnak békülni, de én hallani sem akarok róluk.Elhatároztam hogy teljesen megfeledkezek róluk, minden felük kapcsolatos emléket törlök.Múltkor találkoztam 2-vel a buszon, és még meg voltak sértődve hogy nem köszöntem.Aztán mikor leszálltunk a buszról elkezdtek beszélgetni hogy mi volt általánosban.Én itt felhoztam a témát hogy arra emlékeznek e velem miket csináltak.Próbáltak bocsánatot kérni, elfelejteni a múltat, de aztán az egyik mondott valamit amitől eldurrant az agyam, és összevertem(a másik is kapott egy kicsit de ő elszaladt).Az érkező busz sofőrje cibált le róla.De rajtuk kívül jópár osztálytársammal találkoztam az utcán és ilyen cinikusan-vagy hogy fogalmazzak-próbáltak bocsánatot kérni.De ők is felhozták azt a témát ami miatt az előző gyereket összevertem, és velük is összeverekedtem.

Most pedig elhatároztam hogy törlöm őket a facebook ismerőseim közül, és búcsúzóul ezt a dalt küldtem nekik üzenetben: http://www.youtube.com/watch?v=_l8eTspjwTQ


Ismerősök közül szinte mindenki azt mondja hogy ez nagyon szemét dolog,és nem kellene ezt csinálnom.Bevallom legbelül én is tudom, hogy ez nem annyira jó dolog, de mégis bosszúvágy ég bennem.Mert nehéz elfelejteni azt a sok traumát amit ők okoztak nekem a 4 év alatt..A sorozatos verések,megaláztatás,kötekedés.

Szerintetek is nagy szemétség?



2014. ápr. 1. 15:51
 1/10 anonim ***** válasza:
95%

A dal küldése kicsit teátrális, és azon csak mulatni fognak.


Amúgy megértelek. Nekem is úgymond "beilleszkedési zavaraim" voltak. Természetesen szinte mindig az áldozat jön ki az ilyen ügyekből "gyökérként". Ó ez az élet, miért nem védte meg magát, mindig olyan fura srác/lány volt, nem hiába szálltak rá, stb.

A tanárok meg semmit nem tesznek. Nem is tudnak.

Én hosszú idő találkoztam egy olyan volt évfolyamtársammal, aki már az elején ki akart csinálni, mert "te voltál az az emberke, aki fuj, nem, nem, egyszerűen nem". Sajnos nem bírtam magammal, és verbálisan elküldtem a jó büdös francba, elmondtam neki, hogy mennyire felszínes és ostoba, és anno rajta is röhögtek. Sírt. De nem érdekelt. És persze én vagyok a szemét állta, most ismerősi körben. :)


Bocs, hogy leírtam az én sztorim, csak pont ezért is tudlak totálisan megérteni és nem elítélni.

2014. ápr. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Most majd írják páran, hogy lesüllyedtél a bántalmazók szintjére, de van, amikor az ember nem bírja tovább és lehet utólag okoskodni akárhogyan.
2014. ápr. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
97%
Hali! Szerintem nagyon jól tetted, hogy adtál nekik. Gondolj már bele.. említetted, hogy kórházba kerültél miattuk, bántalmaztak stb.. és az, hogy te 1x megverted mit számít a sok dologhoz képest, amit ők tettek veled?
2014. ápr. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy ilyen válaszok fogadnak :).Jó olvasni hogy van aki egyetért velem.Sokan jöttek már hogy lesüllyedtem az ő szintjükre, miért csináltam ezt stb.Sőt páran még meg is tiltották hogy ezt csináljam (akiknek mellesleg nem lenne beleszólásuk az életembe)De nem érdekelnek mostmár.Azt tettem/teszem amit jónak láttam/látok.Ne döntse el helyettem senki mit tegyek és miért.Ők nem tudják átérezni azt a 4évnyi fájdalmat amit én elviseltem.

További bosszútól tartóztatni akarom magam, de azért van pár tervem hogyha mégis összefutnánk valamelyikkel akkor maximálisan érezze a törődést, és megérezze hogy én mit éreztem.

Kötekedő,lenéző,okoskodó válaszok nem nagyon érdekelnek :D

Köszönöm a válaszokat

2014. ápr. 1. 16:53
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem azokkal van a probléma, akik azt mondják, szemét vagy. Azok az emberek gondolom a szüleik gyilkosával is puszi pajtások lennének egy idő után...
2014. ápr. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
94%

Úgyis mindjárt jön egy szentéletű erkölcscsősz angyalka, aki megmondja a frankót, hogy milyen szemét aki nem bocsát meg :)

Részemről viszont teljesen egyetértek veled Kérdező! Lehettek volna normális általános iskolás éveid, de pár gyökér úgy gondolta, hogy ezt nem hagyja Neked. És most mindent semmissé akarnak tenni néhány szóval, aztán ha nem bocsátasz meg nekik, akkor még Te vagy a szemét. Nem is tudom mit gondol magáról néhány magát embernek gondoló féreg.

Engem általánosban csak szavakkal bántottak, és közösítettek ki (egy olyan dolog miatt amiről nem tehettem), fizikailag nem tudtak, mert szerencsére szét tudtam csapni mindenkit. Ennek ellenére teljesen átérzem a helyzetedet. De különben ugyanez a szituáció: szemétkedtek velem, majd jó pár év múlva, amikor munka fronton jól kezdett menni minden, akkor odajöttek puncsolni meg bocsánatot kérni, mire én elhajtottam őket. Erre pedig az volt a reakciójuk, hogy milyen szemét meg nagyképű vagyok.

Nem voltál szemét, helyesen jártál el! Az ismerőseidnek, akik azt mondják, hogy ez nem volt helyes, mondd el az "élményeidet" és azután ítéljenek.

A zene jó, de akiknek küldted saját korlátoltságuk miatt nem fogják érteni.

2014. ápr. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%

mindenképpen elismerésre méltó,hogy le tudtad vetni magadról a régi gyenge éned és bemutattad az újjá teremtett éned nekik,erőt demonstráltál és bosszút álltál.



A lelki béke hazugság,

Csak a szenvedély létezik.

A szenvedélyből erőt merítek.

Az erő révén hatalmat szerzek.

A hatalom révén győzelmet aratok.

A győzelem révén a láncaim lehullanak.


a zene küldés kicsit pojácás,de oltásnak jó az.

2014. ápr. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7%
Durva ami veled történt, de valami nagyon szétszakadt az elmédben. Nehéz lehet feldolgozni, ami történt, de általánosban gyerekek voltatok, még ha gyökerek is voltak, akik bántottak. Most minden osztálytársadat egyesével holtig vered? Valaki meg még ennek örül is itt? Zseniális.
2015. jan. 22. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
7%

Durva ami veled történt, de valami nagyon szétszakadt az elmédben. Nehéz lehet feldolgozni, ami történt, de általánosban gyerekek voltatok, még ha gyökerek is voltak, akik bántottak. Most minden egykori osztálytársadat egyesével holtig vered, ha meglátod? Valaki meg még ennek örül is itt? Zseniális.


Ez nem szemétség, hanem beteges düh, amit kezelni kéne, mert nem fog elmúlni, hiába versz agyon annyi embert, amennyit csak akarsz. Azért kívánom, hogy forduljon jobbra a sorsod, minél kevesebb vérrel és halállal.

2015. jan. 22. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én a helyedben ezt a számot küldtem volna nekik: [link]


Am respect hogy megverted őket, ne te szenvedj már azért mert pár suttyó nem tud viselkedni...

2020. szept. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!