Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezzel most olyan egetrengetően...

Ezzel most olyan egetrengetően nagy szemétséget csináltam?

Figyelt kérdés

ma a nővérem meg a pasija ettek pizzát meg a tesóm megevett egy kakóscsigát,és ott volt mellette mégegy,én meg odamentem,és kérdeztem,hogy a másikat megehetem? erre elkezdett magyarázni,hogy én nem ehetem meg,mert tegnap óta ott volt a konyhában és nem is ettem,és hogy az neki kell


de nem tehetek róla,tegnap nem kivántam,most meg igen


erre mondtam neki,hogy akkor cserébe neki adom a pogácsámat,ezzel elvettem a másik kakaós csigát,erre elkezdett üvöltözni,hogy én milyen egy szemétláda,patkányfejü nyomorék kis g.ci vagyok,és hogy mennyire utál


meg amúgy mindig ezt csinálja,amikor kérek abból a kajából,amit ő eszik


de ezzel még segítettem is neki,így is akkora segge van,mint egy betonkeverő,legalább nem ette meg a másik kakóscsigát is,és ezzel máris megspóroltam neki legalább 2 dkg-ot


szerintetek jogosan ordibált egy kaja miatt??


13l és a nővérem meg 26 éves


2011. nov. 12. 19:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
57%
Jogosan. Miért nem érted a nemet? Világosan megmondta. Ráadásul így beszélsz róla..
2011. nov. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
13%

tényleg nagy segge van?


pasiját nem zavarja?

2011. nov. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
0%
Hát ha ilyen összetartó család vagytok, akkor ez van :)
2011. nov. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
51%
Hát dagi elől elenni kaját, nem egy életbiztosítás.
2011. nov. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

"tényleg nagy segge van?


pasiját nem zavarja?"


aha


de amúgy a barátja sem nádszálvékony,gondolom bejönnek neki is a ducibb nők


első válaszoló: hagyjad már magad,mert te honnan tudod,hogy ő hogy beszél rólam? ;)

2011. nov. 12. 19:28
 6/21 anonim ***** válasza:
40%
Hiszen a pogàcsàdat neki adtad, szerintem fogd fel testvéri szeretetnek.Nekem tetszett ez a kis történet.
2011. nov. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
60%

Nem érdekel ő hogy beszél rólad, elmondta,hogy nem akar veled kaját cserélni erre te elvetted.

Már bocs, de téged nem tanítottak meg arra, hogy nem vesszük el azt, ami a másé?

Alapból ez bunkóság volt. Ha nem adja akkor nem adja kész, 13 évesen már illene a nemet érteni.

A beszólását meg értem, ha ennyire szarba sem nézed.

2011. nov. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
74%
Különös mi 3-an vagyunk tesók, mi sose vesztünk ilyenen össze, mert MEGÉRTETTÜK, ha valaki azt mondta, hogy én a saját kajám kívánom amit én választottam és nem a másik pogácsáját, megérdemelted, és le olthatsz, de ez az igazság és ne beszélj így a tesvéredről, 13 évesen lehet jó alakod van, de lehet 26 évesen 3x akkora lesz a segged mint most nővérednek.
2011. nov. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
40%

"tegnap óta ott volt a konyhában"


OLVASSATOK!!!!!! Néha elképeszt az emberi butaság, hanyagság és nemtörődömség. Persze, a lényeg h szidjunk mást... olvassatok és utána alkossatok véleményt..


19:40 voltam

2011. nov. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
57%

Mi ketten vagyunk testvérek, nálunk magától értetődő, hogy ha valamiből kettő van, akkor az egyik az egyikünké a másik a másikunké. Ha valamelyikőnk meg akarja enni mindkettőt, na akkor lehet cserélgeti, könyörögni, felajánlani valamit. :D

A nővéred sem normális, sőt, borzasztó gyerekes, ettől függetlenül, te is nagyképűnek tűnsz ("hagyjad már magad"- milyen szöveg ez?).

2011. nov. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!