Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan állítsam le azokat,...

Hogyan állítsam le azokat, akik piszkálnak az osztályban, ill. hogy álljak bosszút?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 8. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:
ordits es vagj le nekik egy pofont:D vagy szolj a tanarnak
2014. ápr. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha verekedni kezdesz vagy spicliskedsz az csak olaj a tűzre. Egyszerűen állj ki magadért, nézz a szemükbe és vágj vissza a sértéseikre, ahelyett hogy itt kérnél támogatást.
2014. ápr. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#1 voltam. ha làny vagy akkor vágd őket pofon..
2014. ápr. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 VarMa válasza:

azt hogy szolsz a tanarnak felejsd el mert ha eddig csak piszkaltak akkor azutan kiszivjak a vered. Ahogy irtak elottem mar csak olaj a tuzre.

Nem tudom mi miatt piszkalnak, engem anno az alkatom miatt.

Aranylag jol turtem, de egyre pofatlanabbul es szemetebb modon szalltak ram.

Mig nem egy alkalommal elszakadt nalam az a bizonyos cerna es irgalmatlanul elvertem az egyiket.(igaz nekem konnyebb volt mert nagyobb darad voltam az osztaly 90%-anal)

Utana erdekes modon nagyon lecsokkent a piszkalodas es eleg volt csak annyi, hogy beigertem nekik, hogy elkalapalom oket...

Igaz mindenkit mas miatt piszkalnak...

2014. ápr. 9. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!