Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért van minden osztályban...

Miért van minden osztályban klikk és piszkálódás?

Figyelt kérdés
Én már 22 éves vagyok ez a 3. szakmám de még mindig azt tapasztalom mint minden eddigi osztályban, hogy klikkek vannak és ha a másik valamit rosszul csinál azt piszkálják. A mostani osztályban is sok klikk van , az egyik lányt nem szeretik pedig ő mindenben csak segíteni akar. Én meg 2 másik lány vagyunk a legidősebbek a többiek fiatalabbak és ugye ők viselkednek furán.. Nem is értem őket..22/L
2014. jan. 14. 17:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Mert az utálat és a félelem a legjobb csoport-összetartó erő.

Az erősek erősnek érzik magukat, mert jól belerúgnak valakibe, ez 1-3 ember. A többiek igyekeznek felzárkózni, hogy őket ne bántsák. A gyengék véleménye nem fontos.

2014. jan. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mert halálra unják magukat az emberek. Mindenhol ez van, ahova olyan emberek verődtek össze, akiknek nincsenek céljaik. Bár én szerettem a klikkesedést, mert a barátaim között lehettem, azt meg sz@rtam le, hogy a többiek utáltak.
2014. jan. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja és megnyugtatlak, munkahelyen is ez lesz, ha olyan helyre mész. Ha olyan céltalan robotmunkára jelentkezel, mint a bolti eladó, vagy szalagmunka, ott lesz piszkálódás...mert az egy céltalan élet.
2014. jan. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Áhhhh, túrót. A "céllal rendelkező" szakmáknál van csak igazán hardcore turkafurka, mert mindenki első/legjobb/leggazdagabb/legtehetségesebb akar lenni. Még sokkal durvább is, hiszen mindenki a karrierjéért harap-karmol, szóval kifejezetten szennyes, sunyi módon csinálják.
2014. jan. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nem tudok segíteni, legalább ártsak:) - ősi keocén mondás.
2014. jan. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!