Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha a tesitanárom állandóan...

Kohdf hirte kérdése:

Ha a tesitanárom állandóan leszól . Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ma példàul azt mondta hogy nekem olyan semmilyen a tekintetem meg hogy nem birnak az osztàlytàrsaim meg hogy engem nem làtott se sirni se nevetni meg aztàn elmondta hogy miket kéne megvàltoztatnom ... és méghozzà ilyen totál flegmàn és megalàzóan ... és a legjobb persze hogy nincs is igaza mert én mindig röhögök tudok sirni is és soha nem vagyok egyedül ... ez a tanàr egy igazi kemény tàbornokot jàtszó ember és egyszerűen nem normàlis : ha spàrgàt kell nyujtani ràül a gyerekek hàtàra egyfolytàba ordibàl és egyszerűen nem olyan mint egy tanàr hisz egy tanàrnak bàtorítania kell tanítvànyait !!! Mit tehetnék ? Nem hiszem el egyszüen hogy még 2.5 évet le kell vele húznom !

#tanár #év #leszólàs
2014. ápr. 9. 17:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Én helyedben a tesitanárod nyaka köré tekerném a körgyűrűt.
2014. ápr. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mond el neki te is, hogy ő neki min kell változtatni, mond el azt is, hogy te se láttad őt sírva, nevetve, szuszogva, álmosan, éberen...
2014. ápr. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Abszolút átérzem a helyzeted.

Hány éves vagy? Fiú vagy vagy lány?


Úgy látszik ezeknek mind ilyen a mentalitása, tisztelet a kivételnek!

Engem is megalázott a tesitanárom!

Semmiképp se hagyd magad. Annyit azért megmondhatsz neki, hogy te nem így gondolod.

Én miután már nem jártam oda a suliba megírtam a tesitanáromnak, hogy magát utáltam a legjobban, mint tanárt, plusz leírtam neki, ami még nem tetszett.

Ne tudd meg mennyire megkönnyebbültem.

2014. ápr. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki a véleményed,de csak akkor,mikor már nem tanít.Ha akkor pakolnál ki,mikor még tanít,mert akkor még jobban piszkál.Egyébként a helyzet ismerős,Békéscsabai vagy? :)
2014. máj. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Jók ezek a tesitanárok azért..

Átérzem minden ilyen diák helyzetét.

Enyém a hátam mögött beszélt ki nemegyszer...

2014. jún. 20. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én mikor gimis lettem,lányosztály voltunk.31 lány,4 fiú.Gólyatáborban a lányok kettő külön szobába voltak.Kérdeztem őket,hogy ki utálja a tesit.....mindenki felnyújtotta a kezét.Sőt,a legtöbben meg is mondták,hogy a tanárok miatt.Igen,persze mondják,hogy a mai gyerekek nem mozognak,elhíznak,cukorbetegek lesznek.De abba senki sem gondol bele,hogy ez nagyrészt a tesnevelő tanárok miatt van.Ha az ilyen tanárok megalázás,lenézés,bunkózás és a tesióra megutáltatása helyett kedvesen,türelemmel magyaráznák a dolgokat,sokkal többen mozognának felnőttkorukban is.Mert aki felnőttkorában nem mozog,nagyrészt miből adódik? Abból,hogy nem szeret mozogni.Miért nem szeret? (az egyéb problémák mellett,pl.túlsúly) Mert a tesitanár megutáltatta vele.Le lehet pontozni,de elsősorban:Tesitanárok,változtatni kéne a hozzáálláson,mert olyan nincs,hogy egy gyerek úgy születik,hogy utál mozogni.
2014. jún. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!