Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan lehet elviselni a...

Hogyan lehet elviselni a homofòb, buta de állandóan okoskodò, enyhén rasszista, jòpofizò de közben picit sem segítőkész főnököm, munkatársakat?

Figyelt kérdés
Lelkileg nagyon gyenge vagyok, megviselnek az olyan dolgok, mint ez, hogy rà vagyok kényszerülve arra, hogy olyan emberekkel dolgozzak akiknek teljesen más elveik vannak. Àllandóan gyűlölködnek. Tudom mindenhol ez van. Màr az utolsò kolléganőm is felmondott, ìgy akàrmit mondok akárkinek mindig én vagyok az akit furának , hülyének néznek. És ìgy fél napig szabályosan rosszul vagyok a munkahelyemen.
2014. jan. 19. 18:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Minek vagy még ott?
2014. jan. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Jelenleg 9 helyre van beadva az önéletrajzom, kérvények, ùgyhogy benne lennék a vàltoztatàsban, de nem megy.
2014. jan. 19. 18:13
 3/17 MrPifta ***** válasza:
nem vagy fa. Menj máshová
2014. jan. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Én is mindig ezt mondom mindenkinek,, hogy nem fa. De a fàknak nem kell tandìjat stb. Fizetni.
2014. jan. 19. 18:15
 5/17 anonim ***** válasza:
fa?
2014. jan. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Az Egyenlő Bánásmód Hatóság elvileg intézkedhet munkahelyi zaklatások miatt.
2014. jan. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

próbáld meg úgy elképzelni az egészet, mint egy filmet, te egy színész vagy, és neked az a szereped, hogy gyűlölködő rasszistát játssz. ha olyanokat hangoztatsz, mint ők, akkor befogadnak é előnyöd is lehet belőle. meg próbáéld meg megismerni az embert mögötte. neekm volt 1 szélsőjobbos ismerősöm, akivel egyébként jól el lehetett besézlgetni egyéb dolgokról. nyilván mivel nem függtem tőle, könnyem megmondtam hogy hülyeségeket képzel, és elhiszem hogy fárasztóak, de tényleg próbáld felfogni színészetnek.

akár rá is konktrázhatsz, hogy pl te meg munkatáborba vinnéd azokat is akik alkohoélt isznak. vagy szerinted a dohányos is drogos. biztos van köztük olyan ember is, még lehet ő érezné magát rosszul. én az ilyeneken már szórakoznék. sok vezsítenivalód úgysincs. mármint van, de idővel úgyis ki fogs zkészülni szóval döntsd el hogy pszichiátria vagy munkanélküliség.

2014. jan. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

köszi

Olyat nem tudok nekik mondani amit úgy érzek,hogy nem igaz, és undorítónak tartok.

Próbáltam én megismerni más oldalaikat is, de én ez alapján tudom eldönteni,hogy szerintem ők rossz emberek. Ha ezek nem lennének ki tudnék velük jönni, de nehezen tudok alkalmazkodni olyanokhoz akiket rossznak tartok.

ha bármit mondok, akkor mindenkinek még az olyan tőlem semmivel magasabb beosztású emberek is azt mondják, hogy akkor mondjak fel, menjek el. A főnököm is ezzel jön. Pedig sose mondok semmi olyat ami erre utalna, csak gondolom látja rajtam, hogy napi 8 óra hányingerrel küszködök pl. hogy egyáltalán nem beszélek az emberek legalább felével, régen mindig rám szólt, kiabált, ha odamentem valakivel beszélni, de ez már nincs, mert nincs kihez. Főnökeimmel kizárólag akkor ha megmondják mit kell csinálnom.

Ez a színészes dolog önmagában jó, de nem akarom, hogy azt higgyék, hogy kedvelem őket. Én csak valahogy túl akarom élni az ott eltöltött időt.

2014. jan. 19. 19:29
 9/17 anonim ***** válasza:
akkor csak zene a fülbe és senkihez se szólj. dolgozni vagy ott, nem haverkodni.
2014. jan. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Amint olvashattad én nem haverkodok senkivel, de attòl független jallom amit mondanak, odajőnnek hozzàm annak ellenére, hogy szinte meg sem szòlalok csak, hogy ne kelljen kommunikàlnom. De köszi.
2014. jan. 19. 20:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!