Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan beszélgessek élőben...

Hogyan beszélgessek élőben egy iskolatársammal, ha mindig siet, vagy a haverjaival van?

Figyelt kérdés

Még csak facebookon tudtam szinte beszélgetni vele, élőben nem nagyon elérhető, mindig az osztálytársai között van, vagy ha egyedül akkor meg siet valahova.

Így mégis hogyan találkozhatnék és beszélgethetnék vele, egy másik osztályból?


2014. ápr. 9. 21:53
 1/3 TheHologram ***** válasza:
Mondjuk ráírsz,hogy egyik szünetbe beszélgessetek. Vagy csak odamész hozzá ha siet,valószínűleg elütni nem fog,és megkérdezed,hogy nincs e kedve,vagy,hogy mikor ér rá beszélgetni,ilyenek.
2014. ápr. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az esetleg nem fordult meg a fejedben hogy nem tart igényt a társaságodra?
2014. ápr. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Bár az utolsó durva, de lehet benne némi igazság. Azaz például én olyan vagyok, hogy meglátok egy barátot más osztályból, megállok mindig egy köszönésre, ölelésre, egy-két szó váltásra, ha sietek. :) Magamból kiindulva ez is megeshet.

De nyugodtan menj oda hozzá. Nem fog semmi falrengető történni. Talán nem is siet akkor, csak egyedül van, és akkor mire várjon? :D Találkozókat pedig ilyenekre hülyeség megbeszélni. Én max csak akkor küldök suliban sms-t xy emberre, hogy a kövibe ráérne, ha valami fontos dolog van. Amúgy meg nem. :)


13/L

2014. ápr. 10. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!