Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Most mit tegyek? Szerintetek...

Most mit tegyek? Szerintetek váltsak iskolát?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy bekerültem egy olyan gimibe,ahová egyáltalán nem akartam jelentkezni,de sajnos csak későn esett le az a bizonyos tantusz és ezért már nagyon bánom.Az a helyzet,hogy az az iskola ahova én akartam menni tőlünk 1 órányi buszozásra található,de ott van egy olyan szak ahol felkészíthetnek az egyetemre.Ebbe csak az a nagy baj,hogy anyám ellenzi,hogy elmenjek a városból.Szerintetek váltsak?
2013. okt. 30. 12:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Leírnád, hogy mi az aminen felkészít, ez érdekelne :)

A másik sulinak nincs kollégiuma? Egy óra buszozás nagyon sok, a koli lenne a jó ilyenkor. Melyik városban laksz, ha publikus?

2013. okt. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A suli irodalom-dráma tagozatos és színművészetire szeretnék továbbmenni.:) Sokakat felvettek ebből az iskolából egyetemre,de anya a színművészetit nagyon ellenzi,ráadásul nagyon félt is ezért nem akarja,hogy oda járjak...A szentesi gimiről van szó egyébként:)
2013. okt. 30. 14:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Írok privátot.
2013. okt. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!