Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Csufolnak! 14/F. Mit tegyek?

Csufolnak! 14/F. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mar kb. 2 eve azzal nyaggadtnak, hogy meleg vagyok. Pedig nem igaz. Heteroszexualis vagyok. Lanyos arcom van, bevallom. 14 eves vagyok, de meg nem kezdtem el igy szorosodni...a hangom mar eleg mely. Nem tudom miert csinaljak ezt.. Pedig nagyon sok emberrel joban vagyok, lehet mondani, hogy nepszeru vagyok. Hat ha most a facebookot nezzuk, tobb 100 lajk van a kepeimen...ezt csak azert emlitettem meg,hogy most a mai vilagba tudjatok,hogy kb. Hol vagyok a "nepszerusegi szinten". Nagyon sok jo csaj akar velem joban lenni, es jarni is..tetszik most egy lany, de ragadjunk le itt. Par honapja az osztalytarsaim abba hagytak, de most egy masik osztaly terjeszti ezt...es mindig az orrom ala is dorgolik. Par probaltam, hogy nem baratkozok fiukkal...akkor is csufoltak,hogy a kis b*zi. Mar probaltam,hogy akkor a haverjaimmal megyek sok helyre,akkor ezert vagyok buza.. Nagyon nehez igy....tudom,hog ez minimalis problema, es mindenkit csufolnal, de meg is mit tegyek? Mar probaltam,hogy leoltottam oket..probaltam megverni oket...probaltam rohogni az egeszen,probaltam azt csinalni, mint ha nem is hallanam...de sajnos hallom. Nem ilyen swag, pawa stilusu vagyok. Es halljatok pont az ilyen nyomorek pawag*cik terjesztik az ilyeneket..akik soha nem kapnanak meg egy csajt se...feltekenyek vajon? Segitsetek! U.i.: bocsi,hogy nincsenek ekezetek, de az iPhone-omon toroltem a magyar billentyuzetet veletlen xd. Es bocsi,ha van fogalmazas, helyesirasi hiba. Koszonom ha segitetek.

2014. ápr. 10. 18:08
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
98%

ha nem foglalkozol velük hanem csak elengeded a füled mellett, levegőnek nézed őket akkor előbb utóbb megunják


ha visszaszólsz vagy látják hogy rossz kedved van miatta akkor tovább csinálják

2014. ápr. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Eloszor is koszonom a valaszod! De figyelj mar volt olyan,hogy nem foglalkoztam vele..abba hagytak...egy ideig..utana meg ha egybol oket elkezdtek szekalni egybol ram terelik a szot,hogy engem ugy is lehet b*sztatni, es ok meg megnyugodtak,hogy:"Huh.ez az nem engem szekalnak"....tehet en ilyen "mentes" vagyok nekik..erted...
2014. ápr. 10. 18:23
 3/25 anonim válasza:
100%
Soha többé ne foglalkozz velük. Akárhányszor is hozzák fel.
2014. ápr. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
95%

értem, de ha visszajelzést adsz nekik hogy ha csinálják akkor neked szar kedved van, akkor nem fogják megunni mert élvezik


esetleg te is csinálhatod azt hogy rájuk tereled hogy nézd milyen undorító pattanásos bőre van annak a gyökérnek, sosem lesz csaja, vagy valami ilyesmivel


de az a lényeg hogy te meg nézd őket levegőnek mert ha leszarod őket akkor megunják hogy hiába csinálnak bármit te nem figyelsz rájuk... te sem beszélsz olyan emberhez aki levegőnek néz mert még a végén téged néznek hülyének hogy magadban beszélgetsz...

2014. ápr. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

Az ilyet le kell sz.rni,és majd megunják.

Nincs jobb dolguk,mint a Te életeddel foglalkozni,nézd a jó oldalát! :P Valamit tuti nagyon jól csinálsz ha pont Téged szekálnak! :D

2014. ápr. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

vedd megtiszteltetésnek! ha valakit szekálnak az mindíg azért van mert valamit nagyon jól csinál vagy jól néz ki és féltékenyek rá...


esetleg mondhatod azt hogy köszönöm az irigységed de nem tudom viszonozni :)

2014. ápr. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
66%
Lehet azért, mert ilyenekkel foglalkozol, hogy hány like-od van, ez nem vmi férfias. Ha gyenge vagy az is lehet ok.
2014. ápr. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek a valaszat! Lehet igazatok van, es megfogadlm, nem fogok veluk foglalkozni! Tenyleg koszonom. 7. Valaszolonak uzennem: Figyelj...nem vagyok facebookmajom, neha rakok fel kepeket, nem szoktam soha azzal jonni, hogy menni lajkom..most csak megemlitettem, hogy kepben legyetek, hogy, hogy ertem azt, hogy nepszeru vagyok. Nem vagyok olyan aki egesznap a gep elott ul. Altalaban otthon vagyok, mert nincsenek igazi barataim, csak haverok..mar veluk se szoktam haverkodni,mert ok se allnak ki mellettem...es utalok baratkozni, uj emberekkel megismerkedni, pont azert, mert felek az elutasitastol, hogy ezek az uj emberek is elkezdenek engem szekalni..mar ovadas korom ota ez van. Inkabb itthon tanulok...mondhatni jo tanulo vagyok, 4,7es atlagom van hetedikben. Lehet, hogy nem vagyok olyan kemeny, verekedni csak ritkan szoktam, kedves vagyok masokkal, udvarias. De hat ma mar az a kemeny aki illetlen, k*csog es egoista? Szerintem ez az egesz "kemenyseg" relativ. Ezek a diszmajmok a kemenyek,a swag, yolo cucaikkal? Kosz ebbol nem kerek..Lehet,hogy te nem erre-e kemenysegre gondoltal, de 14 evesen, miert legyek kemeny? Verjek masokat? Igy leszek kemeny? Pf. Bar ezt most nem kioktatasnak szantam, hanem leirtam a velemenyemet, ne erts felre.
2014. ápr. 10. 18:48
 9/25 anonim ***** válasza:
Ők csúfolódnak nem te szóval ők váltak rosszabb emberré.
2014. ápr. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem törődsz velük, azért fogják csinálni mert megtehetik. Ha visszaszólsz, de róluk lepereg, és emellett még azt is látják, hogy idegesít, azért fogják csinálni.


Oda kell ütni, ahol a legjobban fáj nekik. Mondd meg, hogy te legalább kellesz a csajoknak, és inkább velük töltöd az időd, mint a kcsög taréj belövésével, vagy ilyesmi. Te ismered őket.

2014. ápr. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!