Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért csaltam az angol tzben?

Miért csaltam az angol tzben?

Figyelt kérdés
A mai angol tzt megírtam, és egy szó nem jutott eszembe a dogalmazasnal, a tanár kiment visszahívni pár embert aki kiment én meg odaraktam a tanár asztalára a dogat es elpakoltam a cuccom. Megláttam a fogalmazásomat ( amit előre megírtam és rajta volt AZ a szó) en meg odamentem a tzmhez és leírtam. Ekkor jött be a tanár es mondta hogy gondolkodjak el ezen meg nem ad ra egyest de mindennek van határa. En meg többször bocsánatot kértem talán mentegetoztem. Itthon gondolkodtam ezen sokat es nem is értem mért kellett idairnom azt a szót max +1 pont. Mit kéne tennem? Arra gondoltam hogy következő angol órán megint bocsánatot kérek es szólok írja be tz egyest.

2014. ápr. 11. 22:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Hogyha egyszer letettél egy dolgozatot a tanár asztalára, akkor utána már nem javíthatod ki. De szerintem ez teljesen logikus.

Mit kéne tenned? Szerintem semmit, a tanár biztos rá fog kérdezni, hogy elgondolkoztál e rajta. Megmondod, hogy igen, és hogy sajnálod. Az már rajta múlik, hogy beírja e vagy sem az egyest.

2014. ápr. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%

Én is csináltam ilyet,sőt nem egyszer :D a mi osztályunk puskázásból *5-ös volt. Én sose buktam le az 5 év alatt.Mások igen.


Ne emészt magad emiatt,nem történt eget rengető dolog.

2014. ápr. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Természetes, hogy ez emészt most téged. Annyira tényleg nem világtragédia, de elég pocsék érzés lelkiismeret-furdalással küszködni. És jó lecke.


Én nem vagyok puskázós típus, szerintem képességem sem lenne rá. Tudni kell rólam, hogy elég maximalista vagyok. Nemrég megtanultam, hogy mi az, amire gondolni kell, ha valami nem úgy sikerül, ahogy szeretnénk. Osztálytársaimmal fél év különbséggel nyelvvizsgáztunk, én 83 százalékot értem el, az egyik osztálytársam, aki régen sokat piszkált, 90-et, és nem tagadom, hogy eléggé irigyeltem. Aztán így egy év távlatából elmesélte órán, hogy hogyan puskáztak ki és csaltak mindenfélét a nyelvvizsgán. Lehet, hogy én kevesebbet értem el, de legalább az a 83% maximálisan az enyém. Lehet, hogy vétettél egy hibát, de az a dolgozat a te tudásod (lett volna), és ha csak egy hiba van benne, büszke is lehetsz rá, az jó eredmény. Tegyél meg mindent, ami tőled telik, gondold át a válaszokat, és jó eredményeket fogsz elérni a TE tudásoddal. ;)

2014. ápr. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amit tenned kellett volna: Mikor bejon a tanarno, megmondod neki, hogy most eppen bejott egy szo, ami nem jutott eszedbe, mikor irtad a dolgat. Ha jo fej, megengedte volna, hogy odaird. Most mar ne sirankozz, hagydd, hogy a tanar dontse el milyen osztalyztot ad neked. Ha rakerdez, mondd meg, hogy gondolkoztal rola, nagyon sajnalod, de mar ezt a hibat nem tudod vissszacsinalni. Mar annyisor bocsanatot kertel, mar nem kell tobbszor, csak tudatni vele, hogy rajottel, hogy ez nem volt fair.
2014. ápr. 12. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!