Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljunk? Gyakorlatilag...

Mit csináljunk? Gyakorlatilag nem tanulunk semmit!

Figyelt kérdés

Sziasztok!Ezt a kérdést is én tettem fel: http://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__tanarok-iskolatarsak_..


Azóta van egy új angol tanárunk aki egy gimis tanár

volt...És tök sz@r,mert ő igazából gimis tanár volt

ugye,meg magánórákat is adott és neki igazándiból fogalma sincs milyen ált.iskolásokat tanítani.Mindig magyarázza az élettörténetét,meg mindenféle rövidítéseket ír fel a táblára amiket mi nem értünk.Meg oszztályokból néz el módszereket amikkel mi óránk is rendbe folyna,csak nem működne a módszerei.Legutóbb mondta,hogy túl felnőtesen kezelt minket,és most vissza vesz.De nem vett vissza!Meg órán ha valaki rossz mindig azzal 'dobálódik',hogy "beírást adok!!".És azt hiszi félünk tőle,de nem,mert annyira elcsépelt ez a beírás,mert újabban már hülye semmiségekért is beírt.Pédául szünet volt,és ne engedett ki minket,hanem a teremben maradtunk,és az mondta,hogy akármit csinálhatunk,és valakik papírrepülőket dobáltak ki az ablakon,egy srác meg odament megnézni mit csinálnak,erre beírást adott,mert odament az ablakhoz -,-

Meg mondta,hogy a csoporton belül vannak kedvencei.És az a csaj a kedvence,aki jár külön angolra és többet tud nálunk...Meg kisütötte,hogy nekünk rossz a tankönyvünk,mivel nem túl 'életszerű' eseményeket ábrázol,és újat akar vetetmi velünk.


Múltkor meg az hajtogatta végig,hogy 'leadja' a csoportot,mert ezt nem bírja.Mert a csoportban mi 17-19-en vagyunk,és állítása szerint ez sok.Hát mifelénk meg pont ez a kevés


Meg én nem is tudom,hogy miért,de mindig az mondja,hogy a kisebbeket nekünk kell megnevelnünk.Dehát ő a tanár,neki kell nevelni részben.És olyanokat mond,hogy suli után nyugodtan verekedhetünk.És csodálkozik,hogy el vagyunk rontva... -,- Mert az előző gimis osztályába ilyen drogosok,meg diszkóba járok,meg olyanok voltak akik vertek otthon...Sajnálatos meg minden,de érdekes,hogy a tanár bírta,nálunk meg azt nem ha dumálunk órán.

Lehet nagyon szavaros,és helyesírási hibás az irományom,de azért a lényeg kijött.

Tehát nem tanít semmi,csak a sztorijait mondja,meghogy 0 a tudásunk.Meg megtanítatta velünk azt mondtatot,hogy "nem ebszélek angolul" angol nyelven,hátha vki kikeceredik tőlünk külföldre

12/l



2013. dec. 8. 21:13
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Halgassátok meg időnként a könyvhöz tartozó CD-t, attól bajotoik nem lehet...
2013. dec. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nekünk nincs cd-nk hozzá,csak a tanárnak
2013. dec. 8. 21:27
 3/9 anonim válasza:

Hát ez nem a legjobb helyzet.. Igazából kapásból azt mondnám, hogy valahogy jelezzétek neki amit gondoltok, de bevallom nem igazán tudom elképzelni ezt a tanárt, habár sokat írtál róla.

14/F

2013. dec. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
ő az: [link]
2013. dec. 8. 21:31
 5/9 A kérdező kommentje:
jaj,bocs ez rossz link!!!
2013. dec. 8. 21:31
 6/9 A kérdező kommentje:
nem ő ez a tanár!Csak rosszat hozott ki a keresőm!!
2013. dec. 8. 21:32
 7/9 anonim ***** válasza:
I don't speak english. Ezt mindenképp meg kelle tanultok.:). Amúgy nekem is új tanárom lett de nem bírom. lehúzza a jegyeim stb... de valamit jegyezz meg: Ha volt egy jó tanárod akkor ő már felülmúlhatatlan. Ez így van. Nem panaszkodni hanem megszokni kell az új tanárt. legyetek megértőek kérdezzetek ha nem értitek a dolgot legyetek önmagatok és rájön, hogy ez nem gimi( de még várjatok, hogy megszokjon abban az osztályban:)n)..hanem általános. ha meg nem lenne jobb akkor se tudsz sok mindent tenni csak elviselni. Sok sikert!
2013. dec. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
de komolyan,elvárja,hogy 4 perc alatt az óra idején megtanuljunk 1 párbeszédet!
2013. dec. 9. 20:38
 9/9 A kérdező kommentje:
Ja,plussz azt várja,hogy kialakítsunk vele egy amolyan "bizalmi" kapcsolatot,mert az előző sulijában megbíztak benne.
2013. dec. 9. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!