Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért nem mondja meg senki az...

Miért nem mondja meg senki az iskolából nekem, akárkit kérdezek, hogy miért utálnak ott ennyien?

Figyelt kérdés
Valami bajuk biztos van velem, de senki se mondja el, hiába kérdezem meg. Ennyit mondanak mindig hogy nem tudom vagy hogy nem érdekel ez a téma, nem akarják megmondani, ennek mi lehet az oka?
2014. ápr. 12. 13:24
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
Arra még nem gondoltál hogy épp az ilyen idétlen kérdéseid miatt utálnak?
2014. ápr. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy miből gondolod, hogy utálnak? Mit mondanak vagy tesznek, amiből erre következtetsz?
2014. ápr. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Abból hogy nem válaszolnak facebookon ha írok meg ilyenek. És hogy elmennek mellettem köszönés nélkül az ismerőseim ha én nem köszönök rájuk.
2014. ápr. 12. 13:55
 4/4 anonim ***** válasza:

Én az egyik osztálytársamat azért utálom,mert egyszerűen még engem is idegesít.Pedig mikor már valaki engem idegesít,akkor az már durva,én ugyanis sok embert úgy elviselek,hogy más nem tudná őket elviselni.

Visszatérve az osztálytársamra,azért utálom,utáljuk mindannyian az osztályban,mert:

1.Megbeszélünk dolgokat az osztályban(úgy,hogy mindenki jelen van),és ő nem egyszer,nem kétszer,de visszakérdez az adott dologra,ami tulajdonképp könnyen megjegyezhető.Nincs az,hogy elfelejti,mert azonnal(!) visszakérdez.Több dolgot akár többször is megkérdez,szóval tuti nincs vele valami rendben,és amúgy is SNI-s(ami még rátesz egy lapáttal).

2.Buta viselkedése van:erőszakos,durva.Sokszor neki megy más embereknek(nekem is nekem jött már tesin kívül úgy,hogy mentem a folyosón és egyszer nekem jött),még bocsánatot sem kért!

3.A beszédstílusa egyszerűen irritáló,és nem csak engem irritál.

4.Nem bántottuk még soha,és látszik is rajta,hogy elvan kényeztetve alapból is..igaz,hogy érdekes,hogy egyszer visszahallottam,hogy az anyukája tud róla,hogy sok minden nincs a "lánnyal" rendben.


..én alapvetően nem ítélek el senkit kinézet vagy testsúly alapján,tekintve,hogy én sem vagyok vékony,de én legalább nem megyek neki senkinek.

Ő magas,kövér,és így megy neki másoknak..akár tesi közben is.Tesi közben a játékot nem játéknak veszi.

A tanárok agyára is megy,a könyvtárostól "csak" 3-szor kérdezte meg egy nap alatt,hogy ő saját maga visszahozott-e valamit a könyvtárba.

Néztem a könyvtáros nőnek az arcát,hát kicsi választotta el attól,hogy ne üvöltse el magát..xDD

2014. ápr. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!