Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ebben a szituban mit csinálnál...

Ebben a szituban mit csinálnál? (kérdés lejjebb)

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam akivel év elején még egész jól kijöttünk. Egy harmadik személy bekevert. Utána "üldözési mániám lett",hogy utál. Ezért kerültem, ahogy csak tudtam. Majd ő iszonyú b*nkó kezdett lenni. Később kiderült,hogy az egészet bemeséltem magamnak(elcsesztem). Hogyan közeledjek hozzá? Miért kezdett el ilyen lenni, ha nem csináltam mást az imént említettnél?

#osztályytárs
2014. ápr. 23. 21:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Számtalanszor voltam ilyen szituban. bízz önmagadban és az érzéseidben. Ne engedd, hogy ilyen helyzetben mossák a fejedet azzal, hogy "Áhh, dehogyis ...". Az esetek 90%-ban a háttérben az van, amit te sejtesz, észlelsz intuitívan. És igenis létezik a negatív emberekbek negatív légkörüt, amit már semmilyen tudomány nem tud megmagyarázni.
2014. ápr. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!