Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit jelenthet ez az egész?

Mit jelenthet ez az egész?

Figyelt kérdés
Mért teszi azt a tanár hogy belenéz a diákja szemébe,majd hirtelen én ezt visszalátom az ő arcán amit épp bennem látott (szomorúságot)
2014. ápr. 26. 15:04
 1/6 A kérdező kommentje:
És utána hirtelen ,jobb kebbre akart deriteni
2014. ápr. 26. 15:09
 2/6 A kérdező kommentje:
Vagyis utána jobb kedvre akart deríteni engem.
2014. ápr. 26. 15:15
 3/6 anonim ***** válasza:
Azt, hogy egy kedves, empatikus, törődő ember,aki nem akarta, hogy szomorú legyél.
2014. ápr. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen? De az elején nem is kedvelt,utálatos volt velem,fura
2014. ápr. 26. 16:38
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy először nem voltál szimpatikus neki, aztán ahogy belenézett a szemedbe, meglátta a sok "fájdalmat", és rájött, hogy nincs oka utálni téged, mert biztosan sok nehézségen mész keresztül, vagy elszomorította a látvány és a tudat, hogy egy diákja ilyen helyzetben van, esetleg ha rossz tanuló vagy, akkor az. De az is lehet, hogy nem gondolt semmi különösre, csupán beleképzelted, mert azt akarod, hogy észrevegye (valaki) a szomorúságodat - nem tudhatom, mi jár a fejében.
2014. ápr. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Én mindig is sejtettem hogy a tanárom jó lelkű,csak mindig erős hölgynek mutatta magát.

De azért jó lesett hogy észrevette hogy nem vagyok olyan mint amilyennek ő leírt az elején.

2014. ápr. 28. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!