Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak osztálykirándulá...

Mit csináljak osztálykiránduláson, ha nem merek bemenni a bányába?

Figyelt kérdés

Kicsit klausztrofóbiás vagyok. A mindennapokban semmiben nem akadályoz, annyi, hogy a szoliba nem járok, lift helyett a lépcsőt választom ha lehetséges. Az olyan szituációkkal van még problémám, amikor nagyon sok ember áll szűken egy helyen, és nem mozog a tömeg (tehát pl. a bevásárlóközpontok nem zavarnak, mert lehet menni, de az ilyen nagyobb ünnepségekkel már vannak problémáim, de mindig megoldom valahogy, hogy a szélén álljak vagy valami.)


Na most viszont ha arra gondolok, hogy nekem bányába/barlangba kell menni, a sírógörcs elkap. Iszonyatosan rettegek, és nem tudom mitől. Az a baj, hogy most tudtam meg, hogy az osztálykiránduláson is lesz ilyen program. Szerintetek mit csináljak? Kérlek ne mondjátok, hogy győzzem le a félelmemet, mert nem tudjátok, hogy ez milyen érzés. Ja és szerintetek ettől még 'normálisnak' számítok? Mármint mindenki fél valamitől, nem?



2014. ápr. 29. 09:03
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja és nem a a sötéttől félek, mert szeretem a sötét helyeket, hanem nem tudom mitől, talán attól, hogy 'lenn' van, és nem látom a kiutat..
2014. ápr. 29. 09:05
 2/8 reptoid ***** válasza:
100%

Nagyon egyszerű, nem mész le :D


Nem tudom, hány éves vagy, akkor szerintem simán kint maradhatsz egyedül is, sétálsz addig vagy ilyesmi, ha meg kisebb, akkor kint marad veled az egyik tanár vagy ha busszal mentek, akkor addig dumálgattok a buszsofőrrel.

2014. ápr. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Megmondod az osztályfőnöködnek, hogy te nem fogsz bemenni, mert nem bírod az ilyen zárt helyeket, aztán megvárod kint a többieket. Lehet, hogy lesz más is, aki így lesz, mint te, vagy egyszerűen csak nem érdekli, addig elbeszélgettek kint.
2014. ápr. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

16 vagyok, szóval nem fogok elveszni ha kinn hagynak :D

De ezért nem fognak sulipszichológushoz küldeni vagy valami? :SS

2014. ápr. 29. 09:16
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért küldenének oda?

Nem mész le, és ennyi.

Csak annyi lesz az osztálykirándulás, hogy a barlangba mentek? Vagy lesz más program is?

2014. ápr. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Neeem, hosszú, többnapos kirándulás. Ha csak ennyi lenne nem mennék, de ezért nem akarom az esti hülyüléseket, stb. kihagyni :D


Hát, hogy azt hiszik, hogy valami komoly mentális problémáim vannak :D

2014. ápr. 29. 09:22
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Fóbiái a legtöbb embernek vannak. Ez azért még nem "komoly mentális probléma" :) Te magad írtad, hogy tudod kezelni a mindennapokban. Nem fognak muszájdzsekiben zárt osztályra küldeni, ne aggódj :)

Szólsz ofőnek, kinn maradsz és ennyi :)

2014. ápr. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Agorafóbiának is mondják, a barlangos téma meg klausztrofóbia. Találnod kellene melléjük mégvalamit, hogy kilegyen a három.:)

Akkor ne menjél. Attől félsz, hogy gáz? Hogy kiröhögnek? Ha így történne, akkor egy beépített emberre van szükséged, aki amikor már kellőképpen mélyrehaladott állapotban van az osztály, a barlang belsejében, jól, akkor elkezdi tabletjáról vagy telefonjáról lejátszani a Sziklák szeme 1., majd a 2. részét is.

2014. ápr. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!