Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Jövőre új suliba megyek,...

Jövőre új suliba megyek, beilleszkedés?

Figyelt kérdés

Nah szóval, 12 vagyok és jövőre megyek új suliba. A mostani, az egy elég gyenguc suli, de jó lenne. Csak sok az elvetemült vérpistike és már elegem van belőlük. Megverni nincs kedvem őket, kaptak már eleget, de ugyanúgy folytatják. Kultúráltan meg nem lehet velük beszélni.


Ha lehet akkor egy 8 osztályos gimibe mennék, most vagyok 5.-es, de ha lehet osztályt ismételnék mert ugye egy gimnázium jobb mint egy általános.

Ha nem lehet akkor marad az általános suli. Egyelőre még nem tudom, hogy hova.Miskolcon lesz az tuti, de hogy melyik :D.


Igazából eddig nem nagyon érdekelt az egész beilleszkedés, mert a mostani sulimba, ha nem lenne testvérem és csak az osztálytásaim illetve még pár embert ismernék.


Eddig úgy voltam, hogy simán betudok illeszkedni, de most kezdek parázni. Valami tipp? Akár beilleszkedési akár a félelem megszüntetésére.


12/f



2014. ápr. 29. 19:38
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

De itt részletesebben: [link]


Csak most nem netközösségben hanem a valóságban van.

2014. ápr. 29. 19:59
 12/12 anonim válasza:
Elég jófej vagy, ahhoz képest, hogy 5-es vagy :D Meg még azon akadtam fel, hogy tudsz helyesen írni:D Nem miattad, csak az én iskolámban az 5-esek még helyesen írni se tudnak, de azért keménykednek:DD Szerintem csak add önmagad:) Elárulom neked, hogy az osztálytól függ minden:) Ha rossz osztályod lesz (egósok, pávák, olyanok, akik nagyon elhiszik:DD), akkor le is mondhatsz arról, hogy jól érezd magad velük:) De a legalapvetőbb dolgok, hogy beilleszkedj, hogy legyen egy közös témád a többiekkel, legyél kedves, ne félj odamenni másokhoz:)
2014. máj. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!