Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért csinálhatta ezt egy...

Miért csinálhatta ezt egy ismerősöm?

Figyelt kérdés

Facebookon írogattunk, majd elköszönt hogy megy aludni. Alapból egész kedves velem, el lehet vele beszélgetni.

De ekkor miután elköszönt még kb. 1 órán át fent láttam, mobilról jelezte fent a chat. És amikor ráírtam újra azt látta is, de már nem válaszolt. Szerintetek ez mit jelent? Utálhat valójában csak nincs szíve megmondani?


2014. ápr. 29. 22:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Ilyet Én is szoktam csinálni. Elolvasom a telefonon amit írnak és majd reggel válaszolok, ha egyszer már elköszöntem. A telefonom amúgy is mindig fent van facebookon.
2014. ápr. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez teljesen természetes dolog. Ha abba akarom hagyni a beszélgetést valamilyen okból, elköszönök, de ez nem azt jelenti hogy ki is lépek.

Nem fogok egész nap ódzkodni egy oldaltól, csak hogy ne kelljen folytatnom a beszélgetést, főleg ha mással még szeretnék chatelni.

2014. ápr. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
lehet csak azért mondta hogy elmegy aludni,mert elfogyott a téma nem gondolod?ilyet én is csinálok ha már végképp elfogy a téma.Csak én ilyenkor le is rejtem a csetet az illetőnek hogy ne legyen sértődés.De van h mi is úgy beszélünk barátommal hogy alszik,de közben a facébe be van lépve és ha megrezdül a telefon akkor válaszol.így is fennt lehetett nem?
2014. máj. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!