Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az Emberek mért nem tudják...

FodiV kérdése:

Az Emberek mért nem tudják azt fel fogni hogy más vagyok mint a többiek (Gamer vagyok és ezel szeretnék foglalkozni)?

Figyelt kérdés

Nem hogy támogatnák az álmaimat inkább el rontják

-hogy értessem velük mit csináljak hogy elfogadjanak


2014. máj. 1. 15:22
 1/8 moonlightsentinel ***** válasza:
100%
ebből hogy akarsz megélni?
2014. máj. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább úgy tudnád megszerezni a támogatásukat, vagy legalább a beleegyezésüket, ha el is érnél valami eredményt, amiből pénz is áll a házhoz. Máshogy nem fog menni.
2014. máj. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán mivel szeretnél foglalkozni, mivel játszanál? Vagy mégis hogy gondolod ezt az egészet?
2014. máj. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi az hogy Gamer vagy? :D És azzal hogy lehet "foglalkozni"? :D
2014. máj. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi akarsz lenni?Mert ilyen szakma nincs.

De ezzel kapcsolatban áll:

-Grafikus

-Programozó

De ha még írni sem tudsz normálisan,akkor vajon hogyan várhatod el,hogy bárki is támogasson,vagy lásson benned valami kis fantáziát?

2014. máj. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Azt hiszem értem mire gondol a kérdező. A fejlettebb országokban olyan nagyszabású gamer bajnokságokat tartanak, mint amilyen sport eseményeket. Vannak hivatásos gamer klubok, ahogy sport klubok is, és ha elég versenyt nyer az ember, akkor fenn tudja tartani magát.


Na most ez csak ritkán lesz ilyen szép és jó. Olvastam még régen egy cikket, amiben megkérdeztek egy ilyen gamer csapatot. Mivel gamernek lenni sokkal könnyebb mint sportolónak, a verseny is nagyon nagy ezen a területen. A szóban forgó gamer csapat azt hiszem több, mint tíz tagot számlált, és egy kis bérelt lyukban nyomorogtak, ami kényelmesen kettő három embernek lenne elég, mert erre futotta nekik abból, amit otthonról hoztak. Nem abból amit nyertek, abból, amivel kezdtek, amit a szüleiktől kaptak. És várták a jó szerencséjüket, hogy egyszer majd nyernek, egyszer majd felfedezik őket, lesznek támogatóik... bár nem követtem az útjukat, nem fűzök sok reményt ahhoz, hogy tényleg befutnak.


Ezzel nem mondom azt, hogy semmi esélyed, csak azt, hogy SZERINTEM nagyon kevés. Azt szeretném tanácsolni, hogy gondold át jól, hogy biztosan ezt az utat akarod e járni, mert rengeteg csalódás és szűkölködés érhet téged.

2014. máj. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Semmi nem lesz belőled. Se szociális élet, se pénz, se állás. Amíg anyuci meg apuci fizeti a neted és a játékaid, minden happy, de mikor a saját lábadra kell állni, mit fogsz csinálni?


Ez olyan, mint ha azt mondaná valaki, hogy ő a bulizással szeretne foglalkozni.

2014. máj. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

"Menekülésnek" ( [link] hívják azt, amitől te szenvedsz. Ez egy mentális betegség és hidd el, hogy később még sok problémád származhat belőle!


Szerintem menj el egy pszichológushoz, ha tudsz. El fog jönni az az idő, amikor már nem fognak érdekelni sem a játékok, sem a sorozatok, semmi és akkor fogsz megkergülni... Tapasztalatból mondom.

2014. máj. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!