Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Milyenek a budapesti tinik?

Milyenek a budapesti tinik?

Figyelt kérdés
szeptembertől elvileg pestre megyek iskolába 10.osztályba(és költözök fel) de eléggé félek hogy nem tudok majd beilleszkedni, meg hogy lefognak nézni. :S
2014. máj. 6. 14:34
 1/8 anonim válasza:
58%
A belvárosban sokkal több az aljasabb a külvárosi részébe normálisabbak valamivel de ami tény és való hogy az ismerettségi köröm nagy és sok közte a ge,ci akikel már megszakítottam a kapcsokatot, ja és mind pesti én először a belbárosba mentem szskközépbe borzalmas volt. Most a lakhelyemtől a közelebbi be járok azaz a külvárosba és sokkal jobb. De a tinik között sok a szemét.
2014. máj. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Van ilyen is, olyan is, ne aggódj, szerintem ugyanolyanok, mint a vidékiek.
2014. máj. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
ugyanolyan, mint a vidékiek
2014. máj. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

szerintem befogadóbbak mint a vidékiek(vidéken kezdtem, aztán Bp, én is 10.-es voltam)

bár ahol én voltam vidéki suliban, ott nagyon suttyó emberek voltak, ellenben a pesti suliban hamar beilleszkedtem


de ez csak saját tapasztalat, semmiképp nem általánosítás. és főként iskolafüggő. bár szerintem a jobb sulikban befogadóbbak.

2014. máj. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
büdösek
2014. máj. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nagyon változó. Attól függ milyen iskola, azon belül az osztályok is mások lehetnek. De nem kell félni, középiskolában már sokan kolisak, vagy vidékről járnak be, nálunk kb a fél osztály "vidéki" volt.
2014. máj. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 PHP de kóder! ***** válasza:
meg jo, hogy a parasztok joszaguak :)
2014. máj. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Miért néznének le?

Sokban nem különbözik, de átlagában a sznob és a gazdag kényeskedő diákok inkább erre felé találhatóak meg. De, ez persze kerülettől is függ.

2014. máj. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!